Zodiaka zīmes uz neapdzīvotas salas: kā viņi izturētos un kādas būtu viņu īpašības 

07.04.2016

Mēs visi ļoti skeptiski skatāmies uz horoskopiem, bet daudzi no mums tāpat ar interesi lasa astroloģiskās prognozes. Ir ļoti pārsteidzoši ieraudzīt daudzu cilvēku kopīgās iezīmes. Cilvēkus vienmēr interesē nezināmais un kas var būt vēl vairāk nezināms un negaidīts, kā neapdzīvota sala? Šodien mēs jums piedāvājam uzzināt, kā dažādu Zodiaka zīmju pārstāvji uzvedīsies, pēc astrologu domām, uz neapdzīvotas salas.

 

Avots

Raksta turpinājums - lapa #1
AUNS

Auns izteiks svinīgu runu par to, ka visiem tagad vajadzēs darboties kopā. Visas darbības ir jāvada līderim. Ticams, ka nevajadzēs paziņot to līderi, jo Auns bez visādas kautrības piedāvās tieši sevi. Turklāt, jau to visu apdomājot, Auna prātā parādīsies jau ideāls darbību plāns.
VĒRSIS

Spītīgie Vērši nekad nav nogājuši no ceļā. Viņi izteiks vienu galveno ideju un pieliks visus spēkus, lai realizētu to līdz galam. Viņi var uzsākt, grandioza plosta būvi. Pat neskatoties uz grūtībām un lēno darbu, Vērsis nenomierināsies. Turklāt, ja visi jau būs izglābti un plosts nebūs gatavs, Vērsis var pamatīgi bēdāties par savu veltīgo cenšanos.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv