Sieviete uzzīmēja melnu punktu uz plaukstas, pēc kāda laika atbrauca policija 

08.04.2016

Pēc Starptautiskās veselības organizācijas datiem, katra trešā sieviete pasaulē cieš no vardarbības mājās. Šie šausmīgie dati ir iemesls, lai ne tikai vienkārši runātu par šo problēmu, bet, lai bļautu par to!!! Galvenā problēma ir tajā, ka vardarbība mājās mēdz būt dažāda, bet gandrīz vienmēr tā tiek noklusēta un slēpta no sabiedrības. Ar tādām lietām nedalās draudzīgās sarunās, bet kā likums, tā ir dēļ bailēm un kauna. Tāpēc lielākoties no mums liekas, ka, kas tāds ir iespējams kaut kur tālu, ne ar mums, ne ar mūsu paziņām, ne mūsu dzīvē.

 

Avots

Raksta turpinājums - lapa #1
Nesen pēc Īrijas aktīvistu grupas nesen startēja jauna neordināra akcija ar nosaukumu `The Black dot` (Melnais punkts). Šī projekta mērķis, ir pēc iespējas vairāk pievērst uzmanību šai problēmai. Sievietes, kuras cieš no vardarbības, tiek piedāvāts uz savas plaukstas uzzīmēt melnu punktu. Tas būs kā sava veida `SOS` signāls, priekš apkārtējiem. Melnais punkts ir zīme priekš draugiem un tuvajiem. Redzot šo simbolu uz plaukstas, piemēram, draudzenei, ir nepieciešams viņu atbalstīt. Dažreiz sievietēm vienkārši pietrūkst drosmes, lai piedraudētu vīram, ziņot policijā.
Jau ir reģistrēti gadījumi, kad melnie punkti ir palīdzējuši. Piemēram Žaklīna Pavličeka no Lielbritānijas aizsūtīja fotogrāfiju ar melnu punktu uz plaukstas sociālajam darbiniekam. Jau pēc pāris stundām, pie viņas vīra atbrauca policisti. Uz doto brīdi notiek tiesas izmeklēšanas, kuras gaitā tiks noskaidrots, kā sodīs vīru.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv