Šī jaunā meitene aizmiga ar savu viedtālruni kabatā. Kad viņa pamodās, viņa bija šokēta!

14.04.2016

Tehnoloģijas turpina attīstīties un mēs neaizdomājoties tās pieņemam.
Mēs vienkārši ejam līdz straumei, sekojam trendiem un izliekamies, ka zinām ko darām. Patiesībā, kad akli seko jaunajām tehnoloģijām būs neparedzēti iznākumi, kas var mainīt tavu dzīvi uz mūžu.
Mobilie telefoni ir kļuvuši par saziņas trendu. Mēs staigājam ar šiem spēcīgajiem objektiem kabatās un knapi aizdomājamies par tiem. Tas ir kļuvis tik ierasti, ka pat nu jau bērniem ir viedtālruņi.
Olīvijai Retterei (9 gadi) ir viedtālrunis, kā daudziem cilvēkiem, viņa to nēsā līdz pat neaizdomājoties. Taču vienu dienu Olīvija aizmiga uz sava telefona. Nakts vidū viņa pamodās ar sūdzībām par sāpošu kāju. Māte domādama, ka bērnam ir tikai krampji vai arī nekas cits, aizsūtīja meitu atpakaļ uz gultu. Viņa pat neapzinājās ko problēma ir nopietnāka.
Šis stāsts ir par mobilo ierīču draudiem, kas liks jums aizdomāties vai jaunākai paaudzei tā ir piemērota rotaļlieta.

 

Foto: damn.com

Raksta turpinājums - lapa #1
Olīvijas māte saka:` Tu nedomā, ka kaut kas tāds var notikt.` Ir bijuši gadījumi kad tālruņu baterijas eksplodē, un nav grūti saprast, kad tie pārkarst. Un ja ir lēts plastmasas vāciņš ar krāsu, spīdumiem un līmi, tas viss izlīs, kur nu vēl deviņgadīga bērna rokās, kuram par tādām lietām nav īpašas izpratnes.
Ir daudzas lietas ko pārdomāt, sakarā ar šo rakstu un tā traģēdiju. Par laimi cilvēki dalās ar šiem brīdinājumiem ar citiem, aizdomājoties par to kādas var būt sekas no šīm mazajām taču spēcīgajām ierīcēm, ar kurām mēs tik droši dodam savām atvasēm spēlēties.
`Lūdzu dalaties ar šo ziņojumu pēc iespējas vairāk. Šis vāciņš satur daudz skābes un ja viņš saplīst un nokļūst uz ādas, var radīt otrās un trešās pakāpes apdegumus. Manai meitai dēļ tā būs rēta uz mūžu. Esmu manījusi šādus vāciņus daudzām meitenēm, esat uzmanīgi.`
Šīs bildes un ieraksts ir izplatījies internetā, tūkstošiem cilvēku ir dalījušies ar šo stāstu.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv