Viņa uzlika kājas uz priekšējā paneļa un tas salauza viņas dzīvi.

14.04.2016

Tas bija divu jauniešu brauciens ārpus pilsētas. Viņš, kā parasti, vadīja nelielu hečbeka auto, viņa uzlikusi kājas uz priekšēja paneļa. Tuvojās saulriets. Taču vienā mirklī šis brauciens mainija visu 26 gadus vecās Betanijas Bensones dzīvi.

 

 

Foto: samoeinteresnoe.net

 

Raksta turpinājums - lapa #1
Betanija saprot, ka sliktais ieradums, likt kājas uz priekšējā paneļa, ir uz visiem laikiem atņēmis viņas iepriekšējo dzīvi. Taču viņa cer, ka viņas stāsts, izplatījies pa visu pasauli, palīdzēs tūkstošiem jaunietēm izbēgt no tik šaušelīga likteņa.
Guvusi triecienu no ceļgaliem pa galvu, viņa guva smadzeņu iekšējo asiņošanu.
`Es vienmēr esmu likusi kājas uz priekšējā paneļa,` sacīja Betanija `tā ir ērtāk un vieglāk mugurai. Es nekad nebiju domājusi, ka tas var būt tik bīstami.`
Daudzas viņas brūces ir sadzijušas, bet pat tagad, pēc pieciem gadiem, šī meitene dzīvo ar spēcīgām sāpēm. Katru dienu viņa aptiekā pērk sev kaudzēm medikamentu un nēsā dārgus ortopēdiskos apavus un iekšējā asiņošana sadzenēs ir izraisījusi neatgriezeniskas sekas.
`Kad viņa atgriezās mājās, es ieraudzīju pavisam citu meitu,` sacīja viņas māte, Marija Lašapela. `Es biju zaudējusi savu `saldo` 22 gadīgo meitiņu, kura stradāja pilnu darba dienu, labi mācijās universitātē, un kurai bija lieli plāni uz nākotni. Es ieguvu slimu, izvārgušu pusaudzi, kuram ir ne tikai problēmas ar sāpēm, bet arī ar negaidītām dusmu lēkmēm.`
Bensones mātei ir 55 gadi. Viņa jau drīzumā gatavojās doties pensijā. Tagad saprot, ka to vairs atļauties nevar. Runa iet par ASV, kur jebkuri medicīniskie pakalpojumi ir ļoti dārgi.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv