Tev tas jāzina: mēģini atteikties no cūkgaļas, jo tā ir pati kaitīgākā gaļa!!!! 

15.04.2016

Lietot uzturā gaļu vai nē, ir katra cilvēka izvēle. Ja izvēlās starp gaļas veidiem, tad nekā sliktākā, kā cūkgaļa, neeksistē. Ekoloģiski droši un veselīgi gaļas veidi - liellopu, jēra, putnu, aļņa gaļa. Izplatītākā un visiem gardākā gaļa ir cūkgaļa, tas ir arī daudzu veselības problēmu avots. Ir vērts norobežot sevi šīs gaļas lietošanā vai pat vispār izslēgt to no savas ēdienkartes.

 

Avots

Raksta turpinājums - lapa #1
Cūkgaļa satur toksiskas sastāvdaļas - taukus, gļotas, histamīnus, indīgos hormonus, vielas, kas rada sapūšanu kuņģī. Tas kļūst par infekcijas, ādas slimību, artrozes un pat hormonālo izmaiņu iemesliem. Zinātne izskaidro daudz.
Cūkgaļa satur augošu hormonu, kas izsauc cilvēka organisma darbības problēmas. Sveša hormona iedarbībā, notiek pataloģiski procesi: aptaukošanās, labvēlīgu un nelabvēlīgu audzēju rašanās.

Cūkgaļa satur histamīnus - izsauc alerģisko reakciju. Iedarbojoties uz organismu, histamīns izraisa - apendicītu, holestecītu, dermatītus un ekzēmu.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [3]

17:11 15.04.2016Līva Ālīte
Nopietni kads šīm muļķibām tic?
Veikalā pirkta vistas gaļa ir daudz kaitīgāka, jo vista vislabāk uzņem steroīdus un augšanas hormonus. Un jebkura indrustriāli audzēta gaļa ir pilna ar visādu h****, lai gaļa ātrāk augtu.
Visu laiku esmu ēdusi cūkgaļu un ne reizi mūžā neesmu slimojusi ar gripu.
Jebkura gaļa ir kārtīgi jaizkarsē un jāpagatavo, jo visa veida gaļas var saturēt cilvēka organismam kaitīgas baktērijas.
Kas tur vel pa muļķībām bija? A ja, ja ēd cūkgaļu paliec resns? Vjag ēst sabalansēti un uzņemt nepieciešamo kaloriju devu dienā, cūkgaļa vienkārši ir brojoša, tāpēc nevaig katrā maltītē pēst ļoti daudz.
21:50 16.04.2016Valdis Borodušķis
Idioti
Nu pilnīgs sviests,ko tagad grib iestāstīt!Latvijā jālikvidē visas govis,jo piens kaitīgs,visas cūkas,jo kaitīgas,nu tad ar kājām pa priekšu Latvieti uz kapiņiem,nevajadzēs koncentrācijas nometnes,laimīgi tie kuri aizbraukuši projām,un nevajag klausīties šos murgus.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv