Viņa nomira zem smagās automašīnas tieši pēc tā, kad izglāba sava bērna dzīvību

17.04.2016

Angļu pilsētas Redingas iedzīvotājai, Lorenai Hītai (Lauren Heath), bija nedaudz pāri divdesmit gadiem. Viņa nesen apprecējas un viņai piedzima meitiņa, Millija. Par godu šim notikumam, jaunā māmiņa pat uztaisīja tetovējumu ar meitiņas dzimšanas datumu un vārdu.

 

Lorena kā reiz plānoja nosvinēt meitas pirmo dzimšanas dienu, taču tam nebija lemts piepildīties. Dodoties iepirkties, jauniete pat nedomāja, ka tas var beigties traģiski.

 

Izejot no veikala, Lorena devās pie gājēju pārejas, stumjot ratiņus, kuros gulēja viņas meitiņa. Nepaguvusi spert pirmo soli uz brauktuves, kad viņa izdzirdēja bremžu čīkstoņu, uz viņas pusi brauca smagā automašīna, kura nepaguva laicīgi apstāties...

 

Avots

Raksta turpinājums - lapa #1
Pēdējā brīdī Lorena pagrūda ratiņus malā, tādā veidā izglābjot Millijas dzīvību. Tomēr pati meitene nepaguva paskriet malā un pakļuva zem mašīnas... Meitene nomira notikuma vietā.
Šobrīd policija skaidro avārijas cēloņus. Aculiecinieku stāsti neatšķīrās, visi stāstīja vienādi. Viņi teica, ka tas viss notika tik ātri. Neviens pat nepaguva saprast, ka notikusi traģēdija. Tajā pašā laikā, visi ziņo, ka smagā mašīna braukusi ar atļauto ātrumu, bet neviens nevar atminēties kāda gaisma bija uz luksafora avārijas brīdī.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv