6 Irānas mazgadīgās noziedznieces, kuras gaidīja savu nāves sodu 

19.04.2016

Tikai 10 valstis šajā pasaulē ir saglabājušas nāves sodu, kā augstākākā mēra soda veidu priekš atsevišķiem un īpaši grūtiem gadījumiem. Nekur pasaulē nevar sodīt ar nāves sodu cilvēkus, kuri nav sasnieguši 18 gadu vecumu. Viss cinisms ir tajā, ka viņiem pāris gadus vajag gaidīt cietumā savu pēdējo stundiņu.


Pēc Irānas likumiem, pie kriminālatbildības var saukt meitenes, kuras ir sasniegušas 9 gadu vecumu. Pēc tā viņas ievieto speciālās kolonijās, kur viņas gaida pilngadības sasniegšanu. Pēc 18 gadu sasniegšanas, viņas tiek sodītas.


Šajā rakstā, mēs jums parādīsim Irānas fotogrāfa Sadeha Suri fotogrāfiju izlasi, kuras parāda `Pēdējās stundiņas gaidīšanu`.

 

 

Avots

Raksta turpinājums - lapa #1
Šo meiteni sauc Hetere, viņai ir 13 gadu. Viņa aizbēga no mājām pēc tā, kad viņu izvaroja onkulis, pēc nedēļas vienā no Tegeras parkiem meitenei atkal uzbruka. Hetere ar nazi mēģinot savainot vienu no uzbrucējiem roku, savainoja pati sevi, bet pēc tam viņa zaudēja samaņu. Meiteni noķēra policija. Tagad viņa atrodas Labošanās iestādē par pašnāvības mēģinājumu.
16 gadus vecā Nazanina tika pieķerta narkotiku glabāšanā. Tagad viņa gaida beidzmo tiesneša spriedumu un tas noteikti būs nāves sods.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv