Neiedomājami, līdz kam ir nonākušas mūsu meitenes! Jaunais trends ir apkaunojums! 

19.04.2016
Raksta turpinājums - lapa #2
Viena no bloga dalībniecēm atbildēja: `Es esmu tik priecīga, ka vairāk man nav kauns no saviem dabīgajiem matiņiem uz ķermeņa!`
Cita sev statusā ierakstīja: `Kad es pārstāju skūt kājas, tad man vajadzēja daudz laika, lai justos pašpārliecināti. Bet, iestājoties klubā, es ieraudzīju citu sieviešu fotogrāfijas, kuras dara tāpat, es nomierinājos un pieradu pie sava izskata`.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [8]

Nu tad beidzot cilvēki ir sapratuši,ka nekas nav labāks par dabisko.A to izdoma visādas stulbas lietas,lai tikai izmainītu savu dabīgo izskatu līdz neprātam.
21:42 17.05.2016Džeina Kalupniece
Nu ja neskūtas kājas ir kaut kas šausmīgs tad es esmu vīlusies pasaulē
Pilnīgi piekrītu.
Man pat zosada pimetas ! driz tur karoti vares iepit !
Vines ar steigu jadzen uz mezu Raganas ! UZ SARTA ! UZ SARTA ! RAGANAS !
Tevi pašu jādzen uz mežu!To apmatojumu ir devusi daba,nevis tu,lai lemtu par šīm sievietēm.
Pilnīgi piekrītu Dženai:kā jau iepriekš teicu,pasaule toč jūk prātā.Ja jau tās spalvas aug,lai aug.Dzen tikai tur ,kur traucē.Bet nevajag uzspiest savu viedokli visai pasaulei,ka tā ir labāk,nevis šitā.Vai tad lielākā daļa sievietes neizgāzās ar savām plastikajām operācijām?Dabīgs vienmēr ir skaistāks.
03:03 04.08.2016Gatis Ābele
Mulkibas, apkaunojums ir to skuut, ja nevari atlauties buut matains varbuut taa ir tava problema, bet es piem pats taisu waxaciju, jo parak gari matinji uz kermenja pasham ir pretigi un apgrutinoshi, BET NEKAD neskuju... jo skushana ir pretiga...
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv