Sieviete, kurai sāpēja vēders devās pie ārsta, tas ko atrada vēderā, ir īsta sensācija!

20.04.2016

92 gadus vecā Huanga Ikūna sūdzējās par spēcīgām sāpēm vēderā un galu galā vērsās pie ārstiem. To, ko atrada viņas vēderā, kļuva par īstu sensāciju! Spriežot pēc visa, sieviete šo nojauta jau ļoti sen.

 

Avots

Raksta turpinājums
Tas bija bērns, ar kuru viņa bija stāvoklī 1948. gadā, tātad vairāk kā 60 gadus atpakaļ. Ārsti šai neticamajai parādībai atrada izskaidrojumu: auglis auga nevis vēderā, bet vietā, kur iespieda olšūnu. Parasti tas ir ļoti bīstami, bet Huanga kaut kādā veidā pārcieta to normāli un pat spēja nodzīvot ar mirušu bērnu tik daudz gadus.
Sieviete skaidro, ka operāciju viņa nespēja apmaksāt, tāpēc viņa nolēma neko nedarīt ar bērnu sevī iekšā. Viņas ķermeni noreaģēja pārsteidzošā veidā: izraisot aizsardzības reakciju, ķermenis pamazām mumificēja augli. Tāpēc viņa spēja iznēsāt savā vēderā mirušu bērnu ilgus gandrīz 70 gadus.

Pārsteidzoši, kādi neticami gadījumi dažreiz notiek dabā. Tādi gadījumi mēdz būt ļoti reti. Huangas stāsts ir unikāls. Vēsturē nav tādu gadījumu, kuros auglis glabātos ķermenī tik ilgi.
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv