Šīs sievietes ir ļoti bīstamas: 7 bīstamākās mūsdienu gangsteres - mafijas bosi! 

20.04.2016

Parasti, kad runa iet par mafijas bosiem, tad pirmkārt galvā nāk harizmātisku vīriešu tēli, tādu kā Dona Karleone vai Tonija Soprāno. Arī daudzām sievietēm ir izdevies vadīt noziedznieku bandas, ne sliktāk kā vīriešiem. Mūsdienās ir arī skaistā dzimuma pārstāves, kuras ir noziedzīgu grupu bosi. Piedāvājam jums iepazīties ar septiņām pašām bīstamākajām mūsdienu sievietēm. Viņas visas izskatās pēc parastas vecmāmiņas, mājsaimnieces vai stilīgas meitenes no ballītes, bet patiesībā ...

 

Avots

Raksta turpinājums - lapa #1
Ar svešām sievietēm vajag uzvesties pieklājīgi. Mazums, zem seksīgas meitenes ādas slēpjas aukstasinīgs mafijas boss? Sākumā padomā pirms saki: `Sieviete, tava vieta ir virtuvē`.
Klaudija Očoa Fēliksa
Instagram zvaigzne ir ieguvusi slavu ne tikai pateicoties fotogrāfijām. Šī meitene ir meksikāņu bandas Los Antrax līdere. Šīs bandas kontā ir daudz smagu noziegumu, ieskaitot arī pasūtītās slepkavības. Iepriekšējais Los Antrax līderis bija Klaudijas puisis, Žozē Rodrigo Arečiga Gamboa. Policijai izdevās viņu arestēt pēc aizdomām par trīs cilvēku nogalināšanu. Pēc tā, bandu pārņēma Klaudija. Izrādās, aiz skaistā izskata slēpjas ļaunākie noziegumu talanti.
Pateicoties savam prātam un veselai miesassargu armijai, Klaudija vēl joprojām atrodas policijas meklēšanā un skaitās nenotverama.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv