Viņa piedāvāja vīram pašķirties, bet vīra atbilde pārsteidza viņu līdz asarām ... 

20.04.2016

Vienmēr ir grūti pieņemt lēmumus par šķiršanos ar cilvēku, kuru kādreiz uzskatīji par savu dzīves mīlestību. Tomēr, dažreiz cilvēki attālinās viens no otra, kad mīļotais cilvēks kļūst par pavisam citu cilvēku un kopīgā dzīve neatbilst gaidītajam. Dažreiz mūsu dzīve nav nemaz tik slikta un mēs aizmirstam par visu labo, ko dara mūsu otra pusīte mūsu dēļ. Visbiežāk mēs nepamanām šīs lietas, kamēr nezaudējam tās. Piedāvājam jums izlasīt šo ļoti aizkustinošo un patieso stāstu. Vīriešiem var ieteikt tikai mācīties no šī.

 

Avots

Raksta turpinājums - lapa #1
Mans vīrs ir inženieris. Es mīlu viņu par viņa uzticību un `noturību`, es mīlu to siltuma sajūtu, kad es piespiežos viņa platajiem pleciem. Bet tagad trīs gadus pēc satikšanās un diviem laulības gadiem, es sāku nogurt no tā. Iemesli, kuru dēļ es viņu iemīlēju, tagad ir kļuvuši par manas neapmierinātības objektu.
Es esmu ļoti jūtīga un emocionāla sieviete, kad runa iet par manām jūtām un attiecībām. Man ir nepieciešami romantiski momenti, tāpat, kā bērniem ir nepieciešami saldumi. Mans vīrs ir absolūti neromantisks un nespēja izdaiļot mūsu dzīvi ar romantiskiem brīžiem liek man apdomāt mūsu attiecības un mīlestību.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv