Māte ļāva nomirt savai meitai ... Stāsts, kurš neatstās tevi vienaldzīgu! 

24.04.2016

Māte uzvarēja Augstākajā tiesā, kura atļāva viņai pārraut 12 gadīgās meitas - invalīdes Nensijas dzīvi.


Nensija Ficmorisa piedzima akla, viņa cieta arī no hidrocefālija, meningīta un sepses. Prognozes bija šausmīgas, Nensija dzīvoja dzīvi, kurā nespēja ne runāt, ne staigāt, ne ēst un pat dzert. Viņai nācās dzīvot slimnīcā, kur viņa tika pastāvīgi pieskatīta. Nevieni vecāki nenovēlētu ko tādu saviem bērniem.


Nensijas māte Šarlote aizgāja no sava darba, lai veltītu savu dzīvi meitai. Šarlotei sirds plīsa, kad viņa dzirdēja kā viņas meita bļauj agonijā no kārtējās operācijas.

 

 

Avots

Raksta turpinājums
Nensijas māte nolēma, ka pietiks meitai ciest. Pēc 12 grūti nodzīvotiem gadiem viņa pieņēma lēmumu, kuru nevajadzētu darīt nevienai mammai. Šarlote nolēma pārraut savas meitas dzīvi. Tiesā Šarlote nolasīja paziņojumu, kurā viņa lūdza piedošanu un lūdz sistēmai saprast, ka viņai meitai nedrīkst vairāk ciest.

Tiesa vērojot Šarlotes un Nensijas mīlestību, piekrita. Pirmo reizi vēsturē tika atļauts nomirt bērnam, kurš pats spēj elpot un necieš no neizārstējamas slimības.
Nensija nomira 2014. gada 21. augustā, kad ārsti atslēdza viņai barošanu un šķidrumu. Šarlote saka, ka tā diena priekš viņas bija pati briesmīgākā. Viņa katru dienu ilgojas pēc savas mazās meitenītes, kaut arī zin, ka citas izejas viņai nebija.

Tagad daudzi aktīvisti un žurnālisti mēģina strīdēties, vai Šarlotes rīcība bija laba vai slikta. Tomēr šī sieviete pārrāva meitas mocības.

Šajā situācijā ir grūti sadalīt melno un balto, labo un slikto. Nevajag šo sievieti tiesāt, jo neviens no mums nav bijis viņas situācijā un īsti neviens nespēj saprast, kā tas ir, kad bērns pastāvīgi bļauj no sāpēm, nespējot patstāvīgi ne ēst ne dzert. No vienas puses šī rīcība šokē par mātes aukstasinību, bet no otras puses viņu var saprast, viņa tikai vēlējās priekš meitas to labāko.

Lai meitenītei vieglas smiltis.
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv