Wi-Fi : tagad vienmēr uz nakti izslēdzu rūteri.

25.04.2016

Bezvadu internets, ir viena no tām lietām, bez kurām nespējam iedomāties mūsdienu pasauli. Mājās, darbā, lielveikalos un mācību iestādēs - WiFi ir visur! Un man bija ļoti interesanti uzzināt par starojumu, kas apvij mūs gandrīz visu diennakti...

Daži zinātnieki WiFi sauc par kluso slepkavu, un lūk kāpēc.

 

WiFi kaitējums

 

Neskatoties uz neskaitāmajām diskusijām par mobilo telefonu ietekmi uz mūsu organismu, tas viss vēl nav līdz galam izpētīts. Jo mēs taču šādas ierīces esam sākuši izmantot salīdzinoši nesen. Lai izprastu kā tās ietekmē mūsu organismu ir nepiecišams krietni ilgāks laiks.

Ir veikti pētījumi par elektromagnētisko viļņu ietekmi uz cilvēka smadzenēm. Tik tiešām, šūnu līmenī notiek izmaiņas, kuras spēj ietekēt augu augšanu un pasliktināt smadzeņu darbību.

Tiem cilvēkiem, kuriem jāstrādā ar WiFi ierīcēm, tiek sniegtas drošības instrukcijas, lai mazinātu WiFi negatīvo ietekmi uz organismu. 

 

Kā mazināt WiFi kaitējumu?

 

  1. Vienmēr izslēdz rūteri uz nakti, vai arī tad, kad neviens neizmanto internetu.
  2. Nomaini arī radiotelefonu, uz veco telefonu ar vadiem. Arī radiotelefonu starojums skaitās negatīvs.
  3. Novieto WiFi rūteri citā vietā, ja tas atrodās virtuvē, bērnu istabā vai guļamistabā. Tam ir jāatrodās tur, kur visretāk atrodas cilvēki.
  4. Samazini bezvadu tehnikas ietekmi uz savu un savas ģimenes veselību. Pavadi vairāk laika svaigā gaisā, uzsāc aktīvu dzīves veidu, tv ziņu vietā izvēlies avīzes vai grāmatas.

 

Aptuveni pēc 30 gadiem mēs, beidzot, varēsim izprast, kas īsti norisinās cilvēka organismā, atrodoties elektromagnētisko viļņu ietekmē. Galvassāpes, izklaidība, bezmiegs, mūžīgais nogurums - visu šo kaišu iemesls var būt mūsdienīgās tehnoloģijas!

Šādu informāciju nedrīkstam slēpt!

Raksta turpinājums
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [1]

13:35 22.05.2016Mareks Miķilps
kārtējās muļķības
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv