Neticami: viesnīcā nofotografēja sievietes un bērna spoku !!!

28.04.2016

Pēc nakšņošanas viesnīcā `Stanley`, kāds viesis pamanīja savā fotogrāfijā sievieti ar bērnu senlaicīgā apģērbā. Sociālajos tīklos publicētā bilde, izsauca vētrainu reakciju, ziņo CNN.

 

Hjūstonas bērnu muzeja reklāmas direktors Henrijs Ju (Henry Yau), jau sen vēlējās apmeklēt šo viesnīcu, kura atrodās nelielā pilsētiņā Estes park (Kolorado, ASV). Stīvens Kings (rakstnieks, kurš sacerēja šajā viesnīcā romānu) reiz stāstīja, ka viņa romānam iedvesmu viņš esot smēlies tieši šajā viesnīcā, pēc kādas nakšņošanas 1974. gada septembrī. Viņš ar savu sievu bija pēdējie apmeklētāji, pirms viesnīcas slēgšanas uz ziemas sezonu.

 

Raksta turpinājums
`Klīstot pa gaiteņiem, es nodomāju, ka šī ir ideāla atmosfēra stāstam par spoku,` rakstīja Kings.
Ju, tāpat kā Kings, klaiņoja pa gaiteņiem un gaidīja kamēr viesnīca būs tukšāka, lai uzņemtu kādu labu kadru.

`Kad es nofotografēju kāpnes, sākumā neko nemanīju,` vēlāk stāstīja tūrists.
Kad sociālajos tīklos tika publicēta fotogrāfija, sākās spraigas diskusijas par to, vai šī bilde ir īsta.
Viesnīcai `Stanley`, kura tika atvērta 1909. gada, jau sen ir `spokaina slava`. Tās darbinieki saka, ka speciālisti šo ēku ir atzinuši kā vienu no galvenajiem paranormālo aktivitāšu centriem visā valstī.
Pagājušā gada, starp tūristiem populārāko, `paranormālo` viesnīcu sarakstu veidoja The Telegraph. Piemēram, Oatlands Park Hotel, Surrejā, regulāri parādoties `Pelēkā dāma`. Vienā no Hollywood Roosvelt viesnīcas numuriņiem, kurā uzturējās Merilina Monro, bieži ir manāma blondīnes rēga klātbūtne.
Ņujorkas Hotel Chelsea, kurā uzturējās Endijs Varhols, Dženisa Džoplina un Bobs Dilans, mitinās dzejnieka un rakstnieka Dilana Tomasa rēgs.
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv