Viņa zaudēja kāju pēc mīnas sprādziena, bet šodien viņa ir sasniegusi neiespējamo 

07.05.2016

Šīs sievietes spēks ir pelnījis apbrīnu, bet viņas cīņa var kļūt par piemēru visiem, kuri ir nonākuši grūtā dzīves situācijā. Viņa pārdzīvoja uzreiz vairākus šausmīgus brīžus, bet spēja visu pārdzīvot un sasniegt daudz... Novēlam jums visiem būt tik stipriem, kā šī sieviete un nekad nepadoties!

 

Avots

Raksta turpinājums - lapa #1
Hanna Kempbela no Northemptonas, Lielbritānijas, dienēja un apsargāja ēku Irākā, kad notika šis šausmīgais mīnas sprādziens. Jaunā meitene ieguva šausmīgus ievainojumus: viņai bija salauzta roka, ievainota kāja, kuru ārsti beigu beigās amputēja.. Hannai bija savainota seja un dēļ tā zaudēja redzi vienai acij, bet viens no sprādziena atlūzumiem trāpīja viņai vēderā un ievainoja dzemdi. Ārsti teica, ka pēc tāda ievainojuma viņai vairāk nebūs bērnu. Plus tam visam, meitene pārcieta sirdstrieku. Priekšā bija ilgs atveseļošanās laiks.
Rehabilitācijas laikā, Hanna pieņēmās svarā, jo pāris gadus pārvietojās tikai ratiņkrēslā. Protams, ārstēšanas process bija ļoti ilgs un smagi emocionāls. Dēļ pēc-traumas stresa meitenei sāka izkrist mati.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv