Viņš nolēma izšķirties, bet pēdējā sievas vēlēšanās bija viņam mācība visai dzīvei

09.05.2016

Tonakt, kad es atgriezos mājās, mana sieva gatavoja vakariņas. Es paņēmu viņu aiz rokas un pateicu, ka mums vajag nopietni parunāt. Viņa piesēdās pie galda un sāka ēst. Ne pirmo reizi, es redzēju sāpes viņas acīs.


Pēkšņi es sapratu, ka nespēju uzsākt šo sarunu. Es vienkārši nespēju atvērt muti, bet man bija jāpasaka, ka es domāju šķirties. Es mierīgi uzsāku šo tēmu. Likās, ka viņu nekaitina mani vārdi, tā vietā, viņa maigi pajautāja: `Kāpēc?`

 

Es ignorēju viņas jautājumu. Tas viņu nokaitināja. Viņa sāka mētāt virtuves piederumus un bļaut uz mani, pateica, ka es neesmu vīrietis. Tajā naktī mēs vairāk nerunājām... Viņa raudāja. Es zinu, viņa ļoti vēlējās saprast, kas notika ar mūsu laulību. Es nespēju viņai dot apmierinošu atbildi. Mana sirds tagad piederēja Džeinai. Es vairāk nemīlēju savu sievu, es viņu vienkārši žēloju.

 

Tālāk lasi rakstā ... 

 

 

Avots

Raksta turpinājums - lapa #1
Ar dziļu vainas apziņu es parakstīju šķiršanās papīrus un sadalīju īpašumus, viņai palika mūsu māja, mašīna un 30% akciju no manas kompānijas. Viņa paskatījās uz dokumentu, bet vēlāk saplēsa to mazos gabaliņos. Sieviete, ar kuru es nodzīvoju 10 gadus, pēkšņi priekš manis bija kļuvusi sveša. Man bija žēl viņas, velti iztērētā laika, resursu un enerģijas, bet es nevarēju atteikties no saviem vārdiem, jo es mīlēju Džeinu. Pēkšņi viņa uzsāka histēriju... Es biju gaidījis tādu reakciju, viņas asaras priekš manis kļuva par brīvības simbolu.
Nākamajā dienā es mājās atgriezos vēlu un ieraudzīju, ka viņa sēž un raksta kaut ko pie galda. Es nevakariņoju un aizgāju gulēt - es aizmigu ātri, jo biju noguris no dienas, kuru pavadīju ar Džeinu. Kad es pamodos, viņa pie sava galda vēl joprojām kaut ko rakstīja. Godīgi sakot, man bija vienalga, tāpēc es pagriezos uz otru sānu un atkal iemigu.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv