Māte sadusmojās dzirdot ko saka svešiniece dēlam, bet zēns aiztaisīja viņai ciet muti

11.05.2016

Priekš maza bērna, apmeklēt rotaļlietu veikalu ir tas pats, kas aiziet uz alu, kura ir pilna ar dārgumiem. Dažreiz pat bērnus ar varu ir jāved prom no turienes. Ja ņem vērā, ka daudzi tirdzniecības centri ir ar vairākiem bērnu rotaļlietu veikaliem, tad bērns tur var atrasties ilgi. Dienā, kad notika aprakstītais gadījums, Riana nolēma uzdāvināt savam dēlam Harijam dāvanu, aizvedot uz vienu no tādiem veikaliem.

 

Avots

Raksta turpinājums - lapa #1
Pienākot pie pretējā plaukta, māte pat sākumā nepamanīja, ka pie viņas dēla piegāja nezināma sieviete. Tomēr, kad Riana izdzirdēja, ko tieši svešiniece teica bērnam, viņa ļoti sadusmojās. Māte jau taisījās iet un aizsargāt savu dēlu, bet dzirdot viņa atbildi, sastinga uz vietas. Tikai ar trīs vārdiem apķērīgais puika aiztaisīja ciet muti svešiniecei.
Harijam, kā jau citiem viņa vienaudžiem, mājās ir daudz dažādas rotaļlietas. Viņam ir kravas automašīnas, lidmašīnas, dinozauru figūras un lego klucīši. Šoreiz, šis bērns interesējās par rozā leļļu ratiņiem. Svešiniece, kura no malas pētīja bērnu, ieraugot viņa izvēli, nolēma paskaidrot cik stipri tas kļūdās. Viņa sāka 3 gadus vecam bērnam stāstīt, ka rozā krāsa ir meiteņu krāsa un normāliem puišiem tā nepatīk.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv