Viņi uztaisīja šo bildi, pirms aizgāja karā, būsi pārsteigts uzzinot, kas notika ...

12.05.2016

50 gadi. Pus gadsimts. Trīs paaudzes. Tikai nodzīvojot šos gadus var saprast, cik patiesībā tas ir daudz. Dažiem tā ir visa dzīve! Daudzi tik gadus nesatiek, kādu savu paziņu! Bobijs Falks (71), Denis Puleo (69) Tomass Henks (69) un Bobs de Venēcijs (69) kā reiz ir tādi cilvēki.

 

Avots

Raksta turpinājums
Šo fotogrāfiju viņu uztaisīja 1966. gadā, pludmalē, kā reiz pirms tā, kad devās Vjetnamas karā. Viņi dienēja dažādās vietās un par viņu atgriešanos mājās neviens no viņiem nezināja, viņi pat nezināja vai kāds no viņiem ir dzīvs. Dzīve turpinājās, gāja gadi, palika tikai šī vecā fotogrāfija.

50 gadu laikā daudz, kas notika viņu dzīvē. Viņi visi izveidoja ģimenes, kļuva par tēviem un vectētiņiem un aizgāja pensijā. Vecie draugi atradās ļoti ātri ar interneta un sociālo tīklu palīdzību. Par laimi, viņi visi bija dzīvi. Pēc 50 gadiem, viņi nolēma atkal satikties un atveidot pagātni.
Veterāni devās uz to pašu pludmali, dabūja sērfošanas dēli, nostājās tajās pašās pozīcijās un centās atveidot tās pašas emocijas! `Tā bija viena no labākajām dienām manā mūžā`, - saka Toms. Līdz pašai naktij, viņi sēdēja šīs pludmales krastā un pļāpāja.

Piekrīti, ir taču brīnišķīgi satikt vecos draugus pēc tik daudz gadiem. Padalies ar šo stāstu, lai arī tavi draugi to redz.
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv