Nenormālie: 8 cilvēki, kuri iztērēja lielu naudu, lai līdzinātos saviem elkiem

16.05.2016

Izrādās, ka patiesi fani ir gatavi gulties zem ķirurga naža desmitiem reižu un tērēt nenormālas naudas summiņas, lai būtu kaut mazliet līdzīgāki saviem elkiem.


Šodien, mēs jums piedāvājam 8 cilvēkus, kuri nežēlojot ne spēku, ne naudu, ne veselību, darīja visu, lai sasniegtu savu mērķi - kļūtu līdzīgāki saviem iemīļotajiem elkiem!

 

 

Avots

Raksta turpinājums - lapa #1
Piksija Foksa, 25 gadi
elks: Džessika Rabbit
iztērēja: 120 tūkstošus dolāru

Zviedriete uztaisīja divdesmit plastisko operāciju, lai līdzinātos multfilmu varonei Džessikai Rabbit. Meitene četras reizes palielināja savas krūtis, divreiz pārcieta vaigu kaulu operāciju, kā arī izlaboja savas ausis un uzacis. Piksija vēl uzlaboja savu dibenu, bet tas vēl nav viss! Auguma formas dēļ, viņa izņēma sev sešas ribas: tagad meitenei ir nepieciešams vilkt piespīlētu korseti.
Džordans Džeims Parks, 24 gadi
elks: Kima Kardašjana
iztērēja: 150 tūkstošus dolāru

Rinoplastika, sejas liposakcija, zoda implants un lūpu palielināšana - tas nav pilns operāciju saraksts, ko ir izcietis šis brits. Džordans, par kuru regulāri raksta mediji, tuvākajā laikā ir ieplānojis arī, kāju, vēdera liposakciju un dibena modelēšanu. Par savu dzīves sapni, jaunais puisis uzskata - satikt savu elku. Protams, Kima pagaidām kam tādam nepiekrīt. Varbūt, baidās no konkurences?
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv