6 pašas neparastākās fotomodeles, kuras neietilpst pasaules pieņemtajos standartos 

18.05.2016

Neskatoties uz to, ka modes industrijā eksistē skarbi skaistuma standarti, dažām meitenēm un sievietēm, kuras neietilpts šajos standartos, tomēr izdodas ieslīdēt augstākās modes pasaulē, kļūstot par pašam pieprasītākajām modelēm mūsdienās.

 

Avots

Raksta turpinājums
Amazone Iva
Šī modele no daudzām citām modelēm atšķiras ar savu augumu - 203 cm... Iepazīsties - Amazone Iva, pati garākā profesionālā fotomodele, kurai pieder Ginesa pasaules rekords, ir fitnesa trenere un vienkārši skaista sieviete.
Rebeka Marina
28 gadus vecā Rebeka (Rebekah Marine) no Vudberijas, Ņūdžersijas piedzima bez labā apakšdelma, tas nozīmēja, ka meitene var aizmirst par modeles karjeru, bet neskatoties uz to, Rebeka kļuva par modeli. Diezgan profesionālu modeli.
Šantela Brauna Janga
Ļoti neparasta modele. Lieta tāda, ka no pašas bērnības Šantela cieš no retas ādas slimības, kuras nosaukums ir vitiligo. Citiem vārdiem, uz Šantelas šokolādes krāsas ādas (viņa ir tumšādainā) parādās gaiši un dažādas formas pleķi. Viss viņas ķermenis ir ar baltiem plankumiem. Viņai ir ideāla figūra un līdz ar to, viņa spēja sav trūkumu pārvērst par ko labu un kļuva par modeli.
Melānija Gaidosa
Meitenes un sievietes, kuras sapņo kļūt par modelēm, diezgan nopietni attiecās pret savu izskatu, cenšoties maksimāli atbilst standartiem. Melānijai nenācās darīt neko tādu, jau no pašas bērnības, viņa izskatījās neparasti. Dīvainais izskats, netraucēja viņai kļūt par slavenu modeli.
Ešlija Grema
Slavenā fotomodele Ešlija atšķiras no citām ar savām nestandarta formām. Viņa piedzima 1988. gadā Linkolā, Nebraskas štatā un savos gados viņa ir slavena plus-size modele. Tagad viņas izmērs ir 16 A.
Dafna Selfa
Dafnai tagad ir 82 gadi un viņa ir viena no pieprasītākajām modelēm, modes pasaulē. Dafna piedzima 1930. gada jūlijā, Lielbritānijā. Viņa dzīvoja nabadzīgā ģimenē, viņas tēvs bija skolotājs, bet mamma mājsaimniece. Dafnai bērnībā ļoti patika zirgi, tāpēc pēc skolas beigšanas saistīja savu dzīvi ar zirgu sportu. Jaunībā viņas izskatu nevarēja nosaukt par ideālu, tomēr viņa bija ļoti mīļa un viņai bija ideāla figūra.
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [1]

Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv