Kastē uz ielas atrada mazuli. Prātam neaptverami, ko izdarīja garāmgājēja!

19.05.2016

Šis stāsts, aizķēra miljoniem cilvēku sirdis visā pasaulē. ŠIs notika vienā no Ķīnas pilsētām Sianjā. 11. maija rītā vietējā iedzīvotāja vārdā Veja gāja uz darbu. Uz trotuāra viņa ieraudzīja kartona kasti, padomājot, ka tā ir miskaste. Pēc īsa brīža sievietes sirds sāka sisties stiprāk uztraukuma dēļ.


No kastes nāca bērna raudāšanas skaņas! Izrādījās, ka nezināma māte vienkārši izmeta savu bērnu uz ielas.

 

 

Avots

Raksta turpinājums
Veja steidzās palīgā, sanāca arī daudzi citi garāmgājēji. Ieskatoties kastē, viņi tur ieraudzīja, kārtīgi ietītu bērnu dvielī. Blakus viņam atradās pudelīte ar pienu un 100 juaņu naudas banknote (ap 15 dolāriem).

Bērns bija izbadējies un sabijies... Lielākā daļa cilvēku apjuka un nezināja ko darīt, tomēr palīgā mazulim, atnāca jaunā sieviete. Viņa nesen bija piedzemdējusi savu bērnu, tāpēc paņēma mazuli un sāka barot to ar krūti!
Kad uz notikuma vietu ieradās kārtības sargi, tad ieraudzīja šo skatu. Pabarotais mazulis nomierinājās un cieši gulēja glābējas rokās.

Bērns tika nogādāts cilvēku patversmē, kur viņu gaida medicīniskās izmeklēšanas. Ārstiem ir aizdomas, ka bērns cieš no bērnu cerebrālās triekas. Iespējams, tas bija iemesls tam, ka bioloģiskā māte ar viņu tā izrīkojās.

Diemžēl, sieviete, kura palīdzēja mazulim, vēlējās palikt anonīma. Ja šis stāsts tevi aizkustināja, iesaki to saviem draugiem, lai viņi arī izlasa.
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv