Viņa palūdza puisim naudu vēža ārstēšanai, drīzumā viņš uzzināja šokējošu jaunumu! 

19.05.2016

Londonas iedzīvotājai, Šarlotei Rošai ir 31 gads. Liekas, ka līdz šim vecumam cilvēkiem jau ir jābūt pieredzējušiem un apdomīgiem, tomēr anglietei izdevās pārliecināt sabiedrību, ka tā nav.


Vienā no iepazīšanās portāliem Šarlote iepazinās ar Mettjū Piligrimu. Kādu brīdi šis pāris satikās, bet tad sieviete nolēma izmantot savu puisi riebīgos mērķos. Viņa teica puisim, ka ir pārcietusi dzemdes kakla vēzi un tagad baidās no recidīva.


Pēc kāda laika Šarlote paziņoja, ka ir izgājusi izmeklēšanu un viņas bailes apliecinājās. Municipālajā klīnikā operāciju veikšot tikai pēc pus gada, bet privātajā klīnikā to var izdarīt bez rindas. Protams tas izmaksās solīdu summiņu, bet sievietei tādas naudas neesot.

 

 

 

Raksta turpinājums
To dzirdot, puisis bez domāšanas piekrita mīļotajai palīdzēt. Viņš iedeva viņai gandrīz 7 000 mārciņu operācijas veikšanai un pārskaitīja uz Šarlotes kontu vēl 2 000 mārciņu, priekš rehabilitācijas procedūrām.

Aizdomas, ka viņu ir apmānījuši, sāka parādīties, kad Šarlote kategoriski aizliedza apciemot viņu klīnikā. Turklāt, viņa nemaz jēdzīgi nepaskaidroja, kur ārstēsies un tikai mīklaini pastāstīja, ka slimnīca atrodas Londonas ziemeļu daļā. Gāja laiks un Šarlote nerādījās viņa acīs un telefonsarunas kļuva retākas. Tad puisis saprata, ka viņu ir izmantojuši un vērsās policijā.
Kārtības sargi aizturēja afēristi viņas darbavietā. Noskaidrojās, ka Šarlote nebija slima, bet visu naudu kuru ieguva apmānot iztērēja .... plastiskajai operācijai!

Skaistuma slāpes sievietei izmaksāja dārgi. Viņai iedeva divus gadus nosacīto un piespieda izmaksāt cietējam 14 220 mārciņu kompensāciju. Šarlotei vēl nāksies pavadīt 80 stundas sabiedriskajos darbos.

Ko lai saka, gudra sieviete. :)
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv