Ārsti neko nepamanīja, bet kad tēvs ieskatījās vērīgāk... NETICAMI!

19.05.2016

Kelliju Luisu var nosaukt par laimīgu sievieti. Viņa ir precēta un kopā ar vīru audzina brīnišķīgu meitu. Pāris mēnešus pirms bērna piedzimšanas, viņai nācās pārdzīvot neparastu brīdi!

 

26 gadu vecumā Kellija palika stāvoklī. Laimīgie vecāki ar nepacietību gaidīja meitas piedzimšanu, izjūtot šajā kaut kādu trauksmi. Protams, mamma ar tēti uztraucās par gaidāmā bērniņa veselību, pārdzīvojot, lai nedod dievs, nenotiku kas slikts.

 

 

Avots

Raksta turpinājums
Kādu dienu, atgriežoties pēc izmeklēšanas slimnīcā, Kellija parādīja ultrasonogrāfijas attēlu savam vīram. Viņš palūkojās uz attēlu un iebļāvās. Viņš parādīja ieraudzīto sievai un viņa arī nespēja noticēt savām acīm.

Attēlā bija redzams eņģeļa siluets, kurš it kā sūtītu meitenītei gaisa skūpstu!
Vecāki to uztvēra kā labvēlības zīmi. Un tiešām, meitene piedzima stipra un vesela. Kopš tā laika ir pagājuši jau vairāki gadi, bet meitiņa nedeva vecākiem nekādu iemeslu uztraukumam. `Es ticu, ka manu mazulīti pieskatīja eņģelis!` - saka laimīgā Kellija.

Vienkārši pārsteidzoši, kādi pārsteigumu var notikt dzīvē! Iesaki šo neticamo stāstu saviem draugiem, varbūt arī viņi atcerēsies līdzīgus atgadījumus, kad viņu dzīvē iesaistījās spēks no augšas!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv