Šī 8 gadus vecā puiša pārmaiņas visus šokēja. Māte izpildīja viņa mūža sapni! 

19.05.2016

8 gadus vecais Etans Vilverts no ASV sapņoja tikai par vienu - kļūt par profesionālu stilistu! Piekrītiet, ka tas ir neparasts maza zēna sapnis. Esot vēl mazulis, Etans sastinga brīžos, kad mamma Sizona krāsojās. Jaunais skaistuma cienītājs sapņoja, ka kādreiz arī viņš iemācīsies padarīt kādu skaistu. Mamma, apzinoties dēla sapni, aizveda viņu uz salonu pie Džoija Kilmeira, Holivudas zvaigžņu vizāžista.

 

Avots

Raksta turpinājums - lapa #1
Mācību rezultāti Džoiju pārsteidza: `Etans sapņo uztaisīt teatrālo meikapu, - uzrakstīja vizāžists internetā. - Mamma viņu atbalsta un ļauj viņam atvērties. Es uzkrāsoju vienu sejas pusi, viņš - otru. Zēns ir neticami talantīgs! Es bija ļoti aizkustināts, kad mamma pateica, ka es esmu dāvājis zēnam pašpārliecību. Pasaule ir tā mainījusies, kopš tā laika, kad es biju bērns.`
`Viņam nav nekā kopīga ar viņā seksuālo orientāciju, - atbild mamma uz pašu populārāko jautājumu. - Viņš ir tikai 8 gadus vecs bērns! Viņš vienkārši vēlas būt vizāžists. Es uzskatu, ka vecākiem vienmēr vajadzētu atbalstīt savus bērnus`.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv