Meitenes, kuras spēja iekārot krievu hokejistu sirdis, viņu vietā vēlas būt daudzas! 

27.05.2016

Nesen noslēdzās pasaules čempionāts hokejā, kurš norisinājās Krievijā. Nerunāsim par komandu veiksmi šajā turnīrā, bet parunāsim par krievu hokejistu privāto dzīvi. Šie vīrieši ir spēcīgi, sportiski un skaisti, tāpēc viņi tiešām necieš no uzmanības trūkuma.


Šajā rakstā tu uzzināsi, ko krievu hokejisti ir izvēlējušies par savām draudzenēm, kuras priecāsies ar viņiem uzvarā un pavadīs stundām ilgi kopā, kad zaudēs. Starp citu, šo sieviešu vietā vēlētos būt daudzas citas!

 

 

Avots

Raksta turpinājums - lapa #1
Aleksandrs Ovečkins un Anastasija Šubskaja
Viens no Krievijas komandas līderiem ilgi meklēja savu īsto un vienīgo. Starp viņa sievietēm bija arī Žana Friske, Viktorija Dopireva un puse no grupas `Блестящие`. Liekas, Aleksandrs atrada savu laimi ar tenisisti Mariju Kirilenko, bet arī šeit viss izjuka, tomēr ar aktrises Veras Glagolovas meitu Anastasiju Šubskaju viņiem viss izdevās. Pagājušajā gada pāris paziņoja, ka ir saderinājušies.
Iļja Kovaļčuks un Nikola Andrazaitisa
Pēterburgas hokeja komandas uzbrucējs ilgus gadus ir ģimenes cilvēks. Savu topošo sievu Iļja iemīlēja, ieraugot televizorā. Tad viņa bija grupas `Мираж` soliste. 19 gadus vecais Iļja, palūdza saviem pazīstamajiem, kuri darbojās šovbiznesā iepazīstināt viņu ar šo brīnišķīgo meiteni. Pēc 5 gadiem viņi apprecējās un tagad pāris audzina trīs bērnus.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv