Sieva uzrakstīja vīram, ka pārgulēja ar viņa brāli, vīra atbilde bija perfekta! 

31.05.2016

Ģimenes attiecības - grūta lieta. Tā tikai liekas, ka, ja esat iemīlējuši viens otru, tad nekad vairāk nešķirsieties un būsiet kopā līdz nāve jūs šķirs. Lai tā būtu patiesība, ir jātiecas uz to, ikdienu jārod kompromisi, savādāk nesaprašanās novedīs laulību pie šķiršanās.

 

Šis raksts ir par vienu amerikāņu ģimeni. Vīrs atgriezās mājās no darba un atrada uz galda savas sievas vēstuli. Lūk, kas tajā bija rakstīts...

 

 

Avots

Raksta turpinājums - lapa #1
Mīļais vīrs!
Es rakstu tev šo vēstuli, lai pateiktu, ka eju prom! 7 gadus es biju brīnišķīga sieva tev, bet pretī es nesaņēmu neko. Tava priekšnieka zvans, kurš teica, ka tu aizgāji prom no darba, kļuva par punktu mūsu attiecībās.
Pagājušajā nedēļā tu nepamanīji manu jauno frizūru un manikīru. Tev bija vienalga, ka esmu pagatavojusi tavu mīļāko ēdienu un uzvilkusi seksīgu apakšveļu. Viss ko tu izdarīji tajā vakarā - paskatījies futbolu un aizgāji gulēt. Tu vairāk nesaki, ka mīli mani, turklāt tu esi pārstājis man pieskarties. Nezinu, varbūt tu nemīli mani vairāk, vai arī vienkārši tēlo, bet man pietiek!

P.S. Ja vēlies zināt, es ar tavu brāli Karlu aizbraucu uz Dienvidu Virdžīniju!
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv