Viņa dēls bija uz nāves robežas. Kad tēvs uzzināja patiesību par ķirurgu ... 

06.06.2016

Šis gadījums notika vienā nelielā pilsētā. Vietējās pilsētas slimnīcā, ātrā palīdzība nogādāja zēnu ar smagām traumām, pēc tā, kad viņu notrieca automašīna.

 

Ķirurga nebija savā darbavietā un bērna vecāki nespēja rast mieru, uztraukuma dēļ. Medmāsas paziņoja, ka izsauca ārstu un viņš drīz ieradīsies, bet tas arī nespēja nomierināt vecākus.

 

Pēc desmit minūtēm ieradās ārsts, zēna tēvs sāka uz viņu kliegt: `Kur pie velna tu vazājies? Cik ilgi tevi var gaidīt?!`

 

Avots

Raksta turpinājums - lapa #1
Ārsts tikai noguris paskatījās uz vīrieti un atbildēja: `Lūdzu atvainojiet, man steidzami nācās aizbraukt. Es atgriezos pēc iespējas ātrāk un tagad, jūsu dēla dēļ, es jūs lūdzu nomierināties un netraucēt man veikt operāciju`.
`Nomierināties? - uzbļāva tēvs. Kā es varu nomierināties, kad mans dēls ir uz nāves robežas?! Jūs ko tādu neteiktu, ja būtu manā vietā!`

Ķirurgs tikai pasmaidīja un pateica: `Neuztraucieties. Es apsolu, ka darīšu visu, kas ir manos spēkos`.

Pēc stundas ķirurgs iznāca no operāciju zāles, piegāja pie zēna vecākiem un pateica viņiem: `Operācija noritēja veiksmīgi, varat neuztraukties. Jūsu dēla dzīvībai vairāk nekas nedraud. Medmāsa jums pastāstīs visu, bet man diemžēl ir jūs jāpamet`.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv