Tavas figūras tips ir atkarīgs no dzimšanas mēneša! Tieva vidukļa noslēpums

09.06.2016

Kurš gan spētu iedomāties, ka zinot cilvēka dzimšanas datumu, var noteikt viņa figūras tipu. Numeroloģijas zinātne ir spējīga atklāt nākotnes noslēpumus!

 

Priekš tā, ir nepieciešams salikt kopā datumu, mēnesi un dzimšanas gadu. Liek kopā tik ilgi, kamēr nesanāk viena cipara skaitlis. Piemēram, 12.05.1990.


1 + 2 + 0 + 5 + 1 + 9 + 9 + 0 = 27


2 + 7 = 9. Šī cilvēka cipars 9, noteiks viņa figūras tipu. Pamēģini arī tu atrast savu skaitli.

 

Avots

Raksta turpinājums
Cipars viens
Tādi cilvēki visbiežāk dzīvo kustīgu dzīvesveidu un reti cieš, ar liekā svara problēmām. Kustība viņiem, nāk tikai par labu, bet figūra kļūst tieva.

Cipars divi
Šī tipa cilvēki pārsvarā ir apaļīgi un bieži ievēro diētas. Ne visi zina, ka viņiem ir kategoriski aizliegts savu ķermeni mērdēt badā. Tā vietā vajag veltīt sevi fiziskai darbībai un veselīgai pārtikai.

Cipars trīs
Šis cilvēku tips bieži vien, lieki nervozē. Visi zina, jo smagāka dvēsele, jo smagāks ķermenis. Centies atbrīvoties no liekajiem nepatīkamajiem pārdzīvojumiem un tu sāksi izskatīties labāk!

Cipars četri
Sī tipa cilvēkiem vajadzētu nodarboties ar kādu hobiju. Morāla prieka trūkums var radīt stipras izsalkuma sajūtas. Organisms sāk uzkrāt liekos taukus.

Cipars pieci
Tādu cilvēku figūras tips atšķiras no viņi dzīves pozīcijas. Optimistiskākiem cilvēkiem būs slaidāka figūra. Dzīvo pilnvērtīgu dzīvi un tavs ķermenis neuzkrās lieko svaru!

Cipars seši
Tāda tipa cilvēkiem ir proporcionāla figūra. Lai saglabātu skaistu figūru, pietiks vienkārši ēst racionāli.

Cipars septiņi
Šiem cilvēkiem ir svarīgi uzturēt labas attiecības ar savu otru pusīti. Bieži vien dēļ pārdzīvojumiem tiem var sākties problēmas ar lieko svaru.

Cipars astoņi
Tādiem cilvēkiem ir jāiemācās piedot. Lieka aizvainošanās var radīt problēmas ar svaru.

Cipars deviņi
Šie cilvēki bieži vien pieņemas svarā, bet nomest liekos kilogramus būs grūti. Nedrīkst ļaut savam ķermenim atlikt taukus.
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv