19 gadus veca meitene, šīs bildes izvietoja Facebook, iemesls ir pamatojošs ...

09.06.2016

Eimijai Roskī ir tikai 19 gadu, bet līdz šim vecumam meitenei ir nācies pārciest daudz. Viņa mokās ar smagu zarnu - gremošanas traktas hronisku slimību - Krona slimību. 15 gadu vecumā, tā attīstījās tik ļoti, ka nācās Eimijai taisīt operāciju.

 

Avots

Raksta turpinājums - lapa #1
Pēc operācijas sāpes norimās, bet meitenei nākas staigāt ar ileostomu uz vēdera. Eimija turpināja dzīvot, pat ierakstīja Facebook vietnē par to, ka katram vajadzētu citiem slimniekiem sniegt vairāk optimisma.
`Man ir Krona slimība. Tā ir briesmīga, neizārstējama problēma, kura mani gandrīz nogalināja. Daudzi domā, ka tās ir tikai periodiskas sāpes vēderā, bet patiesībā man ir nācies izciest daudz nepatīkamas procedūras, ieskaitot operācijas. Slimība uz visiem laikiem ir atstājusi mani ar stomu - caur vēderu izvilkta zarna. Tāpēc tagad man vajag staigāt ar speciālu somu, kurā sakrājas dzīvībai nepieciešamie atlikumi. Turklāt, manu gurnu iekšpusē ir palikušas šausmīgas rētas, jo no turienes ārsti ņēma materiālu, lai uzstādītu stomu. Neskatoties uz šo visu, es vienmēr esmu bijusi pašpārliecināta.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv