Māte un jaundzimušais `augšām cēlās`Ziemassvētkos  Neizskaidrojams gadījums!

10.06.2016

Pirms Ziemassvētku laiks. Germanstroferu ģimene nespēj sagaidīt svētkus. Žēl, ka brāļi Ostins un Kanjens nespēs atbraukt - 24. decembrī vajadzēja piedzimt viņu jaunākajam brālītim. Maiks un Treisija gaidīja bērniņu. Tas, kas notika nākamajās stundās, bija neticami.

 

Avots

Raksta turpinājums
Viss noritēja kā parasti: sākās krampji, kurus pieredzējusi māmiņa izturēja. Ārsti vēl joprojām nespēj saprast, kurā brīdī notika dramatiskais pavērsiens. Maiks pēkšņi juta, ka kaut kas nav tā, kā vajag. Drīzumā viņš dzirdēja aparāta šausminošās skaņas. Viņa sievas sirds pārstāja pukstēt...
Ārsti bija panikā. Viņi neveiksmīgi mēģināja Treisiju atgriezt pie dzīvības. Šīs pāris minūtes, pārvērtās Maikam par īstām mokām. Viņu traki mocīja, nezināšana. Vīrs bezspēcīgi vēroja, kā viņa mīļotā sieva kļūst bāla, pamazām zaudējot dzīvību. Pēc 4 minūtēm, ārsti galēji nolēma, ka Treisija ir mirusi. Katra nokavēta sekunde varēja maksāt mazuļa dzīvību! Ar sāpēm sirdī, ārsti pastāstot Maikam situāciju, uzsāka ķeizargriezienu.
Palāta bija piepildīta ar dažādu aparātu skaņām, ārstu un medmāsu bļaušanām, bet sagrautais vīrs vairāk neko nedzirdēja. Viņš atradās šoka stāvoklī. Maika tukšais skatiens, netika novērsts no sievas ķermeņa ne sekundi, vērojot, kā ārsti griež viņas vēderu, bērna glābšanas dēļ.
Bērnu izņēma no mātes vēdera, ar nepacietību gaidot viņa pirmo kliedzienu, bet bija pārāk vēlu - kliedzienu apkārtējie tā arī nedzirdēja. Ārsts ielika jaundzimušo tēvam rokās, kad pēkšņi notika negaidītais. Mazulis sāka lēnām elpot un drīzumā iebļāvās, skaļi, lai parādītu citiem savu piedzimšanu! Viņš bija dzīvs!
Pirms ārsti apsedza Treisijas ķermeni, viņi saklausīja viņas sirdspukstus! Vāji, bet stabili. Drīzumā sieviete atkal atvēra acis. Neviens tā arī, nespēja pastāstīt, kas notika, bet laimīgajam Maikam vairāk nekādas hipotēzes nebija vajadzīgas! Ar prieka asarām, viņš parādīja Treisijai jaundzimušo dēlu, kurš cieši čučēja.
Šodien zēnam jau ir trīs gadi, nekas netraucē viņam priecāties par dzīvi un izbaudīt brāļu un savu vecāku mīlestību. Pat tagad, ne ārsti, ne zinātnieki nespēj izskaidrot, kas notika toreiz ar Treisiju. Visa ģimene vēl joprojām nespēj noticēt, lūk šādam Ziemassvētku brīnumam.
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv