Vienā mirklī, viņi zaudēja visus savus bērnus, bet liktenis dāvāja tiem pārsteigumu! 

12.06.2016

Tikai viens mirklis šīs ģimenes dzīvi sadalīja divās daļās - `pirms` un `pēc` avārijas. Tajā dienā mazajam Kailijam bija dzimšanas diena. Viņam palika 5 gadi un viņš kopā ar savām jaunākajām māsiņām, mammu un vecmāmiņu brauca uz atrakciju parku. Kad pienāca laiks braukt mājās, visi iesēdās minivenā un devās mājup. Viņiem pa šo ceļu ir nācies braukt vairākkārt, bet tikai šajā dienā notika tas, par ko pat iedomāties ir šausmīgi. Lielā fūre ietriecās viņos un atņēma trīs bērnu dzīvību. Vecāki bija šokēti par to, kas notika. Turklāt, doma par to, ka viņi spētu pasargāt no tādām šausmām citas ģimenes, nedeva tiem mieru. Drīzumā dzīve uzdāvināja Krisam un Lourijai neparastu dāvanu...

 

Avots

Raksta turpinājums - lapa #1
Vienā mirklī šī amerikāņu ģimene zaudēja uzreiz trīs bērnus. Kailijam tajā dienā, palika 5 gadi, viņa māsām, Emmai un Ketijai bija 4 un 2.
Lielā fūre ietriecās mašīnā. Tas ir brīnums, ka mammai un vecmāmiņai izdevās izdzīvot. Meitenītes nomira notikuma vietā, par Kailija dzīvību, kādu laiku cīnījās ātrās palīdzības mediķi.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv