Viņa iesniedza šķiršanos, jo vīrs atteicās pamest abu bērnu ar Dauna sindromu

12.06.2016

Kad Samuels Forests uzzināja, ka viņu bērns ir piedzims ar Dauna sindromu, viņš nedomājot vēlējās atstāt un audzināt mazuli. Samuela sieva paziņoja, ka pamet viņu, jo viņš piekrita audzināt bērnu.


Forestu dēls, Leo, piedzima šī gada 21. janvārī vienā no Armēnijas slimnīcām. Diemžēl, ārsti paziņoja pārim ne visai patīkamu ziņu - viņu dēls piedzima ar Dauna sindromu.


`Atzīstos godīgi, sākumā es biju šokēts... - ar trīcošu balsi stāsta zēna tēvs. Bet, kad es paņēmu savu dēlēnu rokās, es vairāk nespēju viņu atlaist`.

 

 

Avots

Raksta turpinājums - lapa #1
`Es paskatījos uz to mazuli un nodomāju: `Kāds viņš ir brīnišķīgs! Viņš ir vienkārši brīnums. Man ir jārūpējas un jāsargā viņš, lai arī, kas nebūtu`. Kad Samuels iegāja pie savas sievas palātā, viņa uzreiz nostādīja viņam izvēli - viņš vai tas bērns. `Viņa teica, ka atstājot bērnu, viņa iesniegs šķiršanos`, - saka Forests.

Pēc nedēļas, viņa sieva tiešām iesniedza šķiršanos. Viņam vairāk nebija tiesību pārkāpt pāri mājas slieksnim, kurā viņi dzīvoja kopā.
Bērna māte, Ruzana Badalana saka, ka viņai ir kauns par tādu bērnu un lika Samuelam izvēlēties starp viņu un viņu dēlu. Viņa nepateica neko konkrētu sakarā par savu šķiršanos.

Diemžēl, Armēnijā bieži vien ir gadījumi, kad jaundzimušus bērnus uzreiz pēc dzimšanas atdot bērnunamos vai internātskolās.

Paliekot vienatnē ar slimu dēlu un nezinot, ko darīt tālāk, Forests vērsās vietējos labdarības fondos. Apmēram pēc nedēļas, viņam izdevās savākt ap $60000.

Forests plāno pārcelties ar Leo uz dzimto Oklendu, Jaunzēlandē. Tur viņam būs vieglāk atrast kāda atbalstu. Samuels vienā no labdarības fondu mājaslapām uzrakstīja:
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv