Viņa notrieca zēnu, izkāpa no mašīnas, lai pateiktu ŠO... Cinisma kalngals!!!

13.06.2016

Kādā saulainā rītā, 17 gadus vecais pusaudzis Tarons Stids devās pabraukāties ar velosipēdu. Nekas neliecināja par nelaimi, kad pēkšņi no stūra izbrauca sudrabota automašīna, notrieca zēnu un aizbrauca no notikuma vietas. Asiņainais Tarons palika guļam uz asfalta.

 

Avots

Raksta turpinājums
Vēlāk izdevās noskaidrot, ka pie stūres bija sieviete. Iemesls, kura dēļ viņa nepalīdzēja zēnam, ir tik muļķīgs un cinisks, ka normāls cilvēks ko tādu pat neiedomātos. Tajā rītā, sieviete veda bērnus uz skolu. Kad sieviete saprata, ka ir kādu notriekusi, viņa izkāpa no mašīnas ... - Uzmanību! - nevis tāpēc, lai palīdzētu zēnam un izsauktu ātro palīdzību, bet priekš tā, lai pārbaudītu, vai mašīnu viņa nav stipri sabojājusi, sadursmes laikā. Sieviete pateica Taronam, ka viņa ļoti steidzas un vispār viņa nevēlas, lai asiņainā zēna izskats pirms skolas sarūgtinātu viņas bērnus, pēc tam demonstratīvi iesēdās mašīnā un aizbrauca. Negadījuma vietā, par laimi drīzumā ieraudzīja zēnu, Šefildas universitātes darbinieki, kuri nekavējoties izsauca policiju un ātro palīdzību.
Taronam par laimi izdevās izdzīvot. Pēc zēna vārdiem, dzīvību viņam izglāba aizsargķivere. Šo fotogrāfiju uztaisīja zēna mamma, Naomi Pokarda, uzreiz pēc avārijas. Sieviete publicēja šo fotogrāfiju internetā un lūdza interneta lietotājiem, atrast bezatbildīgo noziedznieci.

Diemžēl, policijai tā arī neizdevās atrast avārijas vaininieci, lai sauktu to pie atbildības. Šis Tarona stāsts varētu kļūt par mācību daudziem. Ceram, ka šai sievietei viss nāks atpakaļ, viņas stulbuma dēļ.
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv