Viņa baro savu puisi ar krūti ik pēc 2 stundām. Uzzinot iemeslu, tu būsi šokēts!!! 

16.06.2016

Mūsdienu cilvēku rīcības, ar katru dienu kļūst absurdākas, tā kā parasts planētas iedzīvotājs domā: `Mani tiešām jau vairāk ne ar ko nepārsteigsi!` Tomēr, šodien mēs pamēģināsim tevi šokēt, pastāstot stāstu par Dženiferu Malfordi.

 

Avots

Raksta turpinājums - lapa #1
Šī amerikāniete no Atlantas štata nolēma pamest darbu, lai .... barotu savu puisi ar krūti. Jā-jā, tu neesi pārlasījies. Dženifere viegli atvadījās no baristes karjeras, pilnībā atdodot sevi puisim.

Kad sieviete bija vientuļa, viņa uzgāja internetā informāciju, ka barošana ar krūti rada `īpašas` attiecības starp mīlniekiem. Kad Dženiferes dzīvē parādījās 36 gadus vecais kultūrists Breds Lisons, viņa nolēma pārbaudīt šo informāciju.
Bodibilderi ēd bieži, katras divas stundas. Dženifere lieto speciālus sausos maisījumus, lai apmānītu savu organismu un radītu laktāciju. Der piebilst, ka viņai ir 20 gadus veca meita, jo tikai sievietes, kuras kādreiz ir dzemdējušas, spēj radīt tādu triku ar savu organismu.

Dženifere saka, ka ar krūšu barošanas palīdzību, viņas puisis ne tikai izjūt spēcīgu uzbudinājumu, bet arī parāda labus rezultātus treniņos. Pāris plāno saistīt savas attiecības laulībā, `dzīvot ilgi un laimīgi, un nomirt vienā dienā`. Starp citu, kultūristam ir arī bērns, no pirmās laulības.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv