Tēvs pameta ģimeni, kad ieraudzīja jaundzimušās meitas seju, bet notika brīnums...

20.06.2016

21 gadu atpakaļ pilsētā Jaunajā Urengojā pasaulē nāca meitenīte vārdā Katja Neženceva. Kad Irina, jaundzimušās meitenītes māte, ieraudzīja savas meitas seju, tad ļoti sabijās: viņas seja bija ar grumbām. Kad Irinas vīrs ieraudzīja, kāda piedzima viņa meita, nolēma, ka nespēs izturēt tādu pārbaudījumu un atstāja ģimeni likteņa varā.

 

Avots

Raksta turpinājums - lapa #1
Mediķi bija pārliecināti, ka meitenīte slimo ar reti ģenētisku slimību - progeriju - kuras laikā rodas ādas izmaiņas, saistīts ar pirms laicīgu organisma novecošanu. Ja var ticēt statistikas datiem, pasaulē nav vairāk kā simts cilvēki ar tādu diagnozi. Kā likums, cilvēki ar tādu slimību nedzīvo ilgi, bet tas neattiecas uz Katju.
Visu dzīvi meitenīte izcieta aizvainojumus no vienaudžiem, jo jau bērnībā viņas seja izskatījās, ka vecas vecenītes seja. `Es visu laiku sev jautāju, par ko man tas viss, bet nespēju rast atbildi`, - teica Katja intervijā. `Tad es nolēmu iekārot cilvēkus nevis ar izskatus, bet ar prātu un labestību. Pats galvenais cilvēkos ir - dvēsele`.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv