Tas, ko nekādā gadījumā nedrīkst darīt ar vējbakām! Mēs riskējam ar bērnu veselību

Pievienoja: Madara Vasiļevska
Aktīvi raksti [Kopā]: 82 [82]
21.06.2016

Ir lietas, kas jāzina visiem vecākiem. Pievērs uzmanību šim rakstam, ja tavs bērns vēl nav slimojis ar vējbakām. Bērniem vējbaku laikā parādās izsitumi, sāp galva, iestājas milzīgs nogurums un strauji var celties temperatūra. Lai mazinātu drudzi, ārsts var ieteikt izmantot Nurofenu vai Ibuprofenu. To nedrīkst darīt nekādā gadījumā!....

Raksta turpinājums
Lietojot Nurofenu un Ibuprofēnu der kā ārstēšanās medikaments, bet tikai tad, ja bērns nav slims ar vējbakām. Šie preparāti ir bīstami dzīvībai. Tās var izraisīt čūlas uz bērna ķermeņa, sepsi — asinssaindēšanās.


Vējbaku laikā āda kļūst ļoti jutīga, un var sākties sastrutojumi. Daži pretdrudža līdzekļi pasliktina situāciju, un tas var izraisīt nepatīkamas sekas.
Ja tavu bērnu pārņēma vejbakas, vajadzētu būt maksimāli uzmanīgam. Bērniem nepieciešams ārstēt vējbakas ārsta uzraudzībā, bet par tādu svarīgu brīdi jāatceras katram .. Piemēram, ASV jau bija precedents, kad ārsts izraksta recepti, vējbaku ārstēšanai -Nurofnu. Bērniem šī ārstēšanās diezko labi neveicās un viņš nonāca reanimācijā.

Esam apdomīgi un konsultējamies ar savu ģimenes ārstu vai fermaceitu par pareizu zāļu lietošanu.
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv