VAI TIEŠĀM CUKURS IR INDE? tev derētu zināt...

Pievienoja: Madara Vasiļevska
Aktīvi raksti [Kopā]: 82 [82]
22.06.2016

Šī inde, ko ikdienā lieto gandrīz ikviens cilvēks, bojā ne tikai kaulus, bet arī izraisa vēzi un bojā arī citas tava ķermeņa daļas. Lasi par tā kaitīgumu vairāk šajā rakstā. Statistika pierāda, ka amerikāņi dzer vairāk saldināto dzērienu kā jebkad agrāk. Tie ir 25% no visiem dzērieniem, kas iegādāti ASV. 2000. gadā tika pārdoti vairāk nekā 15 miljardi galonu – apmēram viena 355ml bundžiņa dienā katram vīrietim, sievietei un bērnam. Lūk daži iemesli, kas jūs atturēs no dzēriena bundžiņas atvēršanas:

 

 

Avots: pārpublicēts no www.e-mistika.lv

Raksta turpinājums - lapa #1
Liekais svars
Saldinātie dzērieni veicina liekā svara uzkrāšanos. Izdzerot vienu bundžiņu dienā, katru mēnesi uzkrājas vairāk nekā puskilograms liekā svara. Turklāt diētiskie dzērieni veicina svara pieaugumu tik pat lielā mērā, cik parastie, vai pat vairāk – varbūt izklausās aplami, bet cilvēki, kas izvēlas diētiskos dzērienus, patiesībā nezaudē svaru. Mākslīgie saldinātāji izraisa veselu virkni fizioloģisko un hormonālo reakciju, kas patiesībā liek pieņemties svarā.
Aknu bojājumi
Saldinātie dzērieni bojā aknas. Pārāk daudz tos dzerot palielinās aknu cirozes risks, ar ko sastopas hroniski alkoholiķi.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [2]

Tik daudz tiek rakstīts par cukura un dažādu sīrupu kaitīgumu , bet ko darīt ja es savu rīta kafiju nevaru iedzert bez salduma ?
Vēlos izvārīt kādu kīsēlii vai to pašu mannā putriņu , ar ko tad lai aizstāju?
Visi tikai gudri iesaka nelietojiet cukuru , tad iesakiet un pierādiet kāds saldums tad nav kaitīgs mūsu veselībai !?
18:31 09.10.2016Ulvis Bernāts
Raksts r maldinošs,Vispār cukurs nepiešams,bet to uzņemam par daudz ,jo visi produkti satur makslīgo cukuru ,jo pārsniedzam normu kas ir nepieciešams,piemēram augļi ,dārzeņi utt.. satur dabīgo cukuru,kuru ķermenis , spēj vieglāk apstrādāt ,bet būtu neiespējami atrast produktu kas nesatur cukuru.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv