Kā pārstāt `zāģēt` vīru?!....

Pievienoja: Madara Vasiļevska
Aktīvi raksti [Kopā]: 82 [82]
24.06.2016

Daudzas sievietes uzdod šo jautājumu – kā būt `baltai un pūkainai` savam mīļotajam vīram? Atbilde uz šo jautājumu ir tiešam vienkārša!!!

Raksta turpinājums - lapa #1
Mēs taču zinām, ka daudzi vīrieši satiekoties kompānijās, apgalvo šo teicienu `sievietes ir zāģi` – tas ir viens no iemesliem un konfliktu cēloņiem ģimenēs. Mēs varam tikai pieņemt to, ka apzīmējums `sieviete-zāģis` rodas pašā kopdzīves laikā, bet ne pēc laulībām. Un, kā zināms, nekas nav neiespējams, un ir pavisam viegli tikt vaļā no kaitīgā ieraduma. Bet rodas jautājums, kā?
Cilvēks pēc dabas ir mīļa un labsirdīga būtne, aizkaitinājums rodas vien tad, kad dzīvē notiek pārmaiņas ne uz labāko pusi, un viss pavisam nenotiek tā, kā mums gribētos. Ar katru strīda reizi aizkaitinājums, aizvainojums uzkrājas un, kad tiek sasniegta galējā robeža, cilvēks vienkārši iziet ārpus rāmjiem, un apstāties ir ļoti grūti. Laulāto gadījumā, kad sieva kaut reizi ir sākusi izrādīt spilgtu neapmierinātību vīram, un lamāt viņu, šī kliegšana un rāšana var kļūt par pieradumu. Ar katru gadu no mīļās un labsirdīgās līgavas, sieviete var pārvērsties par mūžam neapmierināto /maitu/. Mēs pamēģināsim nedaudz atvieglot Jums dzīvi, un sniegsim pāris noderīgus padomus par to, kā pārstāt būt par `zāģi`.

Daudzos gadījumos `vīra zāģēšana` – ka tas tiek neatrisināts starp pāriem. Saprotot strīdu iemeslu un to izrunājot mierīgā ceļā, tāds ieradums, kā `zāģēt vīru` izzūd pats.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv