Kā pārstāt `zāģēt` vīru?!....

Pievienoja: Madara Vasiļevska
Aktīvi raksti [Kopā]: 82 [82]
24.06.2016
Raksta turpinājums - lapa #2
Sievas, izmainiet savu attieksmi pret savu vīru.

Ir tāds teiciens: `Kā jūs jahtu nosauciet, tā arī peldēs`. Tad šo teicienu var izmantot arī precēto pāru attiecībās. Ja savu vīru sauksi tikai labos vārdos un sēsiet viņā pašas labākās īpašības, nav izslēgts, ka pēc kāda laika, jūs sāksiet apskaust pati sevi par to, ka jums blakus ir tāds vīrietis. Psihologi ir pierādījuši, ka cilvēks tiecas attīstīties un attīstīt sevī tās īpašības, kurām sabiedrība pievērš uzmanību. Tāpēc, dāmas, ja savam vīram teiksiet, ka `rokas viņa kā stabi un aug ne no tās vietas`, nebrīnieties, ka pieliktais plaukts pie sienas virtuvē kritīs. Kā saka `ar varu mīļš nepaliks`, cilvēku izmainīt var tikai MĪLESTĪBA.
Uzticieties savam vīram!

Vīram nepieciešama uzticība no savas sievietes. Tas viņam dos spēku, lai `gāztu kalnus` noteiktā mērķa vārdā. Taču, ja jūsu vīrietis nesajūt nekādu uzticību no jūsu puses, viņš var arī vienkārši pārstāt kaut ko darīt, vai vienkārši dara tāpēc, lai viņu jūs liekat mierā. Tāda nu ir šī laulības dzīves īstā puse.

Uzticieties vīram, ļaujiet viņam darīt to, ko viņš uzskata par vajadzīgu. Nesakiet priekšā ko viņam darīt vēl jo vairāk nenorādiet, nekontrolējiet, ļaujiet vīram pašam pieņemt lēmumus, ja viņam būs nepieciešams, viņš pats jums pajautās jūsu viedokli . Uzticieties savam vīram.

Jums var likties, ka lielas pārmaiņas jums un viņam būs grūts, un neizdarāms process, sāciet ar visvienkāršāko un tā ir atvainošanās. Vārds `PIEDOD`, var daudz ko izmainīt attiecībās.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv