Kā pārstāt `zāģēt` vīru?!....

Pievienoja: Madara Vasiļevska
Aktīvi raksti [Kopā]: 82 [82]
24.06.2016

Daudzas sievietes uzdod šo jautājumu – kā būt `baltai un pūkainai` savam mīļotajam vīram? Atbilde uz šo jautājumu ir tiešam vienkārša!!!

Raksta turpinājums
Mēs taču zinām, ka daudzi vīrieši satiekoties kompānijās, apgalvo šo teicienu `sievietes ir zāģi` – tas ir viens no iemesliem un konfliktu cēloņiem ģimenēs. Mēs varam tikai pieņemt to, ka apzīmējums `sieviete-zāģis` rodas pašā kopdzīves laikā, bet ne pēc laulībām. Un, kā zināms, nekas nav neiespējams, un ir pavisam viegli tikt vaļā no kaitīgā ieraduma. Bet rodas jautājums, kā?
Cilvēks pēc dabas ir mīļa un labsirdīga būtne, aizkaitinājums rodas vien tad, kad dzīvē notiek pārmaiņas ne uz labāko pusi, un viss pavisam nenotiek tā, kā mums gribētos. Ar katru strīda reizi aizkaitinājums, aizvainojums uzkrājas un, kad tiek sasniegta galējā robeža, cilvēks vienkārši iziet ārpus rāmjiem, un apstāties ir ļoti grūti. Laulāto gadījumā, kad sieva kaut reizi ir sākusi izrādīt spilgtu neapmierinātību vīram, un lamāt viņu, šī kliegšana un rāšana var kļūt par pieradumu. Ar katru gadu no mīļās un labsirdīgās līgavas, sieviete var pārvērsties par mūžam neapmierināto /maitu/. Mēs pamēģināsim nedaudz atvieglot Jums dzīvi, un sniegsim pāris noderīgus padomus par to, kā pārstāt būt par `zāģi`.

Daudzos gadījumos `vīra zāģēšana` – ka tas tiek neatrisināts starp pāriem. Saprotot strīdu iemeslu un to izrunājot mierīgā ceļā, tāds ieradums, kā `zāģēt vīru` izzūd pats.
Sievas, izmainiet savu attieksmi pret savu vīru.

Ir tāds teiciens: `Kā jūs jahtu nosauciet, tā arī peldēs`. Tad šo teicienu var izmantot arī precēto pāru attiecībās. Ja savu vīru sauksi tikai labos vārdos un sēsiet viņā pašas labākās īpašības, nav izslēgts, ka pēc kāda laika, jūs sāksiet apskaust pati sevi par to, ka jums blakus ir tāds vīrietis. Psihologi ir pierādījuši, ka cilvēks tiecas attīstīties un attīstīt sevī tās īpašības, kurām sabiedrība pievērš uzmanību. Tāpēc, dāmas, ja savam vīram teiksiet, ka `rokas viņa kā stabi un aug ne no tās vietas`, nebrīnieties, ka pieliktais plaukts pie sienas virtuvē kritīs. Kā saka `ar varu mīļš nepaliks`, cilvēku izmainīt var tikai MĪLESTĪBA.
Uzticieties savam vīram!

Vīram nepieciešama uzticība no savas sievietes. Tas viņam dos spēku, lai `gāztu kalnus` noteiktā mērķa vārdā. Taču, ja jūsu vīrietis nesajūt nekādu uzticību no jūsu puses, viņš var arī vienkārši pārstāt kaut ko darīt, vai vienkārši dara tāpēc, lai viņu jūs liekat mierā. Tāda nu ir šī laulības dzīves īstā puse.

Uzticieties vīram, ļaujiet viņam darīt to, ko viņš uzskata par vajadzīgu. Nesakiet priekšā ko viņam darīt vēl jo vairāk nenorādiet, nekontrolējiet, ļaujiet vīram pašam pieņemt lēmumus, ja viņam būs nepieciešams, viņš pats jums pajautās jūsu viedokli . Uzticieties savam vīram.

Jums var likties, ka lielas pārmaiņas jums un viņam būs grūts, un neizdarāms process, sāciet ar visvienkāršāko un tā ir atvainošanās. Vārds `PIEDOD`, var daudz ko izmainīt attiecībās.
Pats labakais ir pateicība....

`Sieviete-zāģis` vienmēr pamana visu slikto un nepamana labo, tāpēc arī vīrietis vienkārši nespēj jums izdabāt. Sievietes bieži vien īsti pašas nezina kā un ko vēlās. Sievietes, saņemamies, pamēģinam tiekties vairāk uz labo. Vai tiešām vīrietis nav pelnījis kaut mazumiņu pateicības no jūsu puses? `Sāciet ar kādu mazu vārdu PALDIES, šāds vārds var novērst skandālu, neapmierinātību un padarīt otra dienu daudz gaišāku.

Esiet sievietes maigākas pret saviem vīriešiem. ;)
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv