Šis stāsts ir aizkustinājis ļoti daudzus! I Z L A S I

Pievienoja: Madara Vasiļevska
Aktīvi raksti [Kopā]: 82 [82]
25.06.2016

2014. gada 22. aprīlī pārim Džesai Evansai un Maikam Houlstonam no Kardifas piedzima dvīnīši. Jau grūtniecības laikā sievietei, ārsti bija teikuši, ka viens no dvīnīšiem ir slims ar anencefāliju. Tā ir reta slimība, kuras iespaidā neattīstās galvas kausa kauli un smadzenes. Parasti šādi mazuļi atrodas bezsamaņā un nejūt sāpes. Viņi dzīvo aptuveni nedēļu. Kā arī šādas slimības gadījumos parsti tiek pārtraukta grūtniecība.

Raksta turpinājums - lapa #1
Bet šī drosmīgais PĀRIS, Džesa un Maiks nolēma neveikt abortu, bet ziedot mazuļa orgānus transplantācijai citiem bērniem vai pieaugušajiem, kam tas būs nepieciešams, pēc nāves iestāšanās. Brīnumaini, ka mazā donora brālis piedzima pilnīgi vesels, šobrīd viņam ir jau divi gadi.
Teds Houlstons-tā viņi nosauca savu slimo mazuli, kurš nodzīvoja tikai 100 stundas pēc savas dzimšanas, (5 diennaktis). Pēc tam, kad mazulis nomira, ārsti no Kardifas slimnīcas, veica operāciju, lai iegūtu zēna nieres un sirds vārstuli. Viņa orgāni izglāba dzīvību vīrietim, kuram bija nieru mazspēja.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv