Pols Valkers, Eimija Vainhausa un vēl 12 citas slavenības, kuras nomira jaunībā ... 

26.06.2016

Viņi spēja sasniegt daudz, bet diemžēl aizgāja no mums, kad vēl bija jauni. Daudzu slavenību un talantīgu cilvēku dzīvības, aiznesa traģiski notikumi.

 

 

 

 

Avots

Raksta turpinājums
Dope.lv piedāvā jūsu uzmanībai, 12 slavenības, kuras nomira jaunas, uzzini kaut ko vairāk.
1. Eimija Vainhausa, 27 gadi
Eimija kāpa uz skatuves reibuma stāvoklī, sniedza intervijas pēc vairākās vīna glāzēm, cieta no alkoholiskās un narkotiskās atkarības un par oficiālo dziedātājas nāves iemeslu, kļuva saindēšanās ar alkoholu. Ne kaitīgie ieradumi, ne ekscentriskā uzvedība neiedzina ēnā viņas talantu - visas savas neilgās dzīves laikā, Eimija saņēma 5 `Grammy` balvas, pateicoties tam, viņa tika Pasaules Rekordu grāmatā.
2. Britānija Mērfija, 32 gadi
Pašā spēku pieplūdumā, 32 gadu vecumā nomira Britānija Mērfija - aktrisi atrada bezsamaņā un viņas dzīvību, nespēja glābt, viņa nomira no sirdslēkmes. Filmēšanas laukuma kolēģi - Eštons Katčers, Andželīna Džolija, Maikls Duglas un daudzi citi, teica, ka aktrise bija saulesstariņš un viņi nav šaubījušies par viņas talantu.
3. Hits Ledžers, 28 gadi
Par nožēlu visai kinostudijai, Hits Ledžers kļuva par otro aktieri, Holivudas vēsturē, kuram pienācās `Oskara` balva pēc nāves - par labāko otrā plāna vīriešu lomu, filmā `Melnais bruņinieks`. Aktieris vienmēr sapņoja par to, ka vēlētos pats uzņemt filmas, nevis tikai spēlēt pēc scenārija.
4. Aleksandrs Makkvīns, 40 gadi
Viena no slavena dizainera nāvēm, kļuva par šoku, visai pasaulei - Aleksandrs Makkvīns veica pašnāvību, kuras iemesls esot bijis depresija, kas radusies pēc dizainera mātes nāves. Modes industrijā viņš strādāja no 16 gadu vecuma, sadarbojās ar itāļu un japāņu dizaineriem, pēc tam kļuva par kreatīvo Givenchy nama direktoru. 2001. gadā, Aleksandrs izlaida sava vārda apģērbu līniju, kura spēja sasniegt augstas veiksmes virsotnes un tagad pēc notikušās traģēdijas, viņa modes nams Alexander McQueen ir sasniedzis britu stila popularitāti tāpat kā Burberry.
5. Korijs Monteits, 31 gads
Pavisam nesen viens no galvenajiem seriāla `Koris` varoņiem, Korijs Monteits, tika atrasts miris savā viesnīcas numuriņā, Kanādā. Kādu laiku viņš ārstējās rehabilitācijas klīnikā un pēc kursa beigām izrakstījās, likās, ka viņš uzveica narkotiku atkarību. Tomēr, līdz beigām noskaidrojās, ka viņam tas neizdevās - viņš nomira no narkotiku sajaukuma pārdozēšanas. Daudzas slavenības, kuru skaitā ir Teilore Svifta, Ketija Perija un viņa meitene Korija Lea Mišela (arī filmējās filmā `Koris`), smagi pārdzīvo zaudējumu.
6. Džims Morisons, 27 gadi
Džims - vēl viens muzikants, kuru liktenis aizveda uz `Klubs 27`: tā sauc slavenības, kuras sasniedza augstas virsotnes mūzikā, bet nomira 27 gadu vecumā, dažādu iemeslu dēļ. Grupas The Doors vokālistu, sauca par vienu no varenākajiem visu laiku dziedātājiem. Viņš nomira no sirdslēkmes, kaut gan viena no versijām bija, pārdozēšana ar heroīnu.
7. Merlina Monro, 36 gadi
Amerikāņu dīva kļuva par vēl vienu pārdozēšanas upuri - Merlina izdzēra nāvīgu miega zāļu devu un policisti tad, 1962. gadā, pieņēma, ka tā bija pašnāvība. Bija grūti saprast, kāpēc veiksmīgā, stila modes ikona un seksa simbola zvaigzne nolēma izbeigt dzīvi. Miljoniem cilvēku iedvesmojas no viņas arī tagad.
8. Natālija Vuda, 43 gadi
Vēl viena amerikāņu kino leģenda, kura trīs reizes atradās pāris soļus līdz `Oskara` prēmijai, nomira 43 gadu vecumā pie Santa - Katalina salas, pastaigas laikā uz jahtas. Natālijai izdevās kļūt slavenai Holivudā, bet viņai ir krievu izcelsme - viņas māte piedzima Barnaulā, bet tēvs Vladivostokā.
9. Anna Nikola Smita, 39 gadi
Modele, Anna Nikola Smita ir slavena kā Guess reklāmas varone, žurnāla Playboy meitene un sava personīgā televīzijas šova vadītāja. Izsmalcinātā dzīve nedarīja viņu laimīgu - neilgi pirms nāves, viņa lietoja ļoti daudz antidepresantu. Viņa nomira no pārdozēšanas ar zālēm.
10. Kurts Kobeins, 27 gadi
Muzikants - leģenda, Kurts Kobeins no grupas Nirvana, pēc vienas no versijām, uztaisīja pašnāvību, jo pirms tam ieņēma pārāk lielu heroīna dozu. Viņa sieva, Kortnija Lova, kļuva par atraitni un mīlas stāsts beidzās traģiski. Kaut vai arī Kobeina dzīves laikā, viņi nebija paraugvecāki - viņiem mēģināja atņemt vecāku tiesības dēļ narkotiku lietošanas. Viņš un viņa sieva ir palikuši kā kulta personības, bet Nirvanas dziesmas atskaņo un klausās tik pat bieži, kā tikko tās būtu iznākušas.
11. Vladimirs Visockijs, 42 gadi
Aktiera nāves iemesli, vēl joprojām ir noslēpums. Lai, kā arī tur nebūtu, 1980. gada 28. jūlijā viņu apglabāja visa Maskava - un visa pasaule, kas atzina viņa ģenialitāti.
12. Pols Valkers, 40 gadi
Viens no skaistākajiem aktieriem, pēc žurnāla People versijas un `Fast and Furious` zvaigzne, likteņa ironijā, nomira autokatastrofā. Pols un viņa draugs devās mājās, pēc vienas labdarības organizācijas sapulces, kas nodarbojās ar naudas vākšanu, taifūna cietušajiem.
13. Viktors Cojs, 28 gadi
Leģendārais rok-grupas `Kino` varonis nositās autokatastrofā - aizmiga pie stūres, noguruma dēļ. Viņa nāve kļuva par šoku, simtiem tūkstošiem fanu - daži no tiem uztaisīja pašnāvību.
14. Valērijs Harlamovs, 33 gadi
Leģendārais padomju hokejists nositās autokatastrofā kopā ar savu sievu Irinu. Viņiem palika divi, mazi bērni.
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv