Šī meitene tika pazemota ģērbtuvē. Bet tas, ko viņa izdarīja....

Pievienoja: Madara Vasiļevska
Aktīvi raksti [Kopā]: 82 [82]
26.06.2016

Angliete Džesika Portelli, kura dzīvo Braitonā, ir 24 gadi. Kā jau mēs visas sievietes, arī Džesika gatavojas vasaras sezonai, pludmalei un ādas iedegumam,  Viņa izlēma iet iepirkties....

Raksta turpinājums
Iepērkoties meitene vēlējās nopirkt jaunu peldkostīmu. Kad viņa devās uz ģērbtuvi, lai uzmērītu izvēlēto peldkostīmu, viena no veikala apmeklētājām viņai teica : `Tādai, kā tev, nevajadzētu vilkt bikini`.
Džesika centās neizrādīt, ka tas viņu aizskāra, bet tas ko apmeklētāja pateica, patiesībā viņu ļoti aizskarā. Atgriežoties mājās, sieviete nolēma uzrakstīt, savā Facebook profilā savu stātu, par šo gadījumu.
`Parasti es nelieku šādas fotogrāfijas Facebook profilā, bet šodien man lika padomāt. Es nolēmu padalīties ar šodienas notikumu.`

Veikala apmeklētāja man izteica aizskarošu frāzi, ka tādai, kā es, nevajadzētu vilkt bikini. Protams es zinu, ka mana figūra nav tik ideāla kā daudzām meitenēm, taču es esmu tīri apmierināta ar savu figūru un strijām uz vēdera.

Man nav nekādu kompleksu saistībā ar manu izskatu. Es mīlu savu ķermeni tādu, kāds tas ir.

Mums katrai var būt kādi trūkumi, bet tai pat laikā, mēs pašas sev varam izkatīties labi. Pašpārliecinātība - tā padara sievieti skaistu, ne jau 40 izmēra veļa.

Tad nu vēlos pateikt paldies, tai veikala apmeklētājai un arī citām šādām sievietēm. Tieši pateicoties viņām, es varu pirkt bikini ar atlaidēm.Šis teksts iedvesmoja tūkstošiem sieviešu, kuras izlasīja šo stāstiņu. Meitenes, kaunaties par savu izskatu, jo visas meitenes ir skaistas, neskatoties uz to vai kāda ir dūšīga vai tieva.
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv