Delikāta problēma: kā vasarā atbrīvoties no šiem pleķiem zem krūtīm?!

Pievienoja: Madara Vasiļevska
Aktīvi raksti [Kopā]: 82 [82]
04.07.2016

Ir pienākusi vasara un daudzas sievietes sāk bažīties par iskatu - pleķi uz apģērba krūšu rajonā. Šī problēma var būt gan pēc treniņiem, gan arī tāpat veinkārši vasaras karstajās dienās. Ko darīt?

Raksta turpinājums
1. Vairāk jūsu izmēru...
Pārliecinieties par to, ka jūs nēsājat savu krūštura izmēru. Pēc statistikas datiem ir skaidrs, ka vairums sieviešu pērk lielāku krūšturi, kā nepieciešams. Tā kā pārāk vaļīgs krūšturis spēj radīt šo un pārāk cieši nospiežot ādu viss sāk svīst.

2. Izvēlieties dabīgus materiālus/audumus.
Saspīlēts apģērbs, protams, uzsver visas problēmiņas uz jūsu ķermeņa, bet šādi apģērbi tiek gatavoti no ne - dabīgiem audumiem , kas nav ` elpojoši ` un izraisa svīšanu.

Dodiet priekšroku dabīgiem audumiem , vēlams kokvilnas. Zīda , satīna un līdzīgi audumi var būt visvairāk nepiemēroti kādā brīdī - uz tiem skaidri redzami mitrie plankumi .

3. Ārkārtas palīdzība
Ja jūs neņemat vērā laika apstākļus un to kādu apģērbu velkat, jūs jūtat nu viss tūlīt jau parādīsies traipi. Palieciet salvetes problemātiskajā zonā un neaizmirstiet tās arī mainīt.
4. Melnais
Īpaši bīstamas dienas ( treniņu dienas , karstās dienas) dod priekšroku melnajam. Uz melna sviedru traipi nebūs redzami . Izvairieties no pelēkiem apģērbiem . bet uzmanieties karstā laikā melnais pievelk.
5. Bērnu pulveris(kukurūzas ciete)
Šī metode ir piemērota , ja jūs cilvēkos būsiet neilgi.
6.Cepamais pulveris, alkohols
Centieties saglabāt ādu sausu , lai izvairītos no sēnīšu infekcijas . Lai to izdarītu , noslaukiet zonu ar alkoholu zem krūtīm un izmantojiet pulveri , kas nesatur talku .
7.Sekojiet higiēnai
Regulāri apmeklējiet dušu un labi nosusiniet ķermeni ar dvieli, izvēlieties apģērbu, kas ir viegli `elpojoš`.
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv