Kā izlīdzināt paplašinātās poras uz sejas ādas? Ļoti vienkārši ...

Pievienoja: Madara Vasiļevska
Aktīvi raksti [Kopā]: 82 [82]
06.07.2016

Daudzām meitenēm, kurām ir jauktā tipa sejas āda, ir paplašināto poru problēma. Ne vienmēr izdodas ar tonālā krēma palīdzību noslēpt visas ādas problēmas: tonālais krēms vienkārši saplūst sejas porās. Nereti paplašinātās poras ir sliktas ekoloģijas, nepareizas ēšanas vai nekvalitatīvu kosmētisko līdzeļu lietošanas sekas. Ir jāzina, ka pilnīgi atbrīvoties no paplašinātajām porām nav iespējams, bet sašaurināt tās un attīrīt sejas ādu no atmirušajām šūnām ir paveicams, katrai no mums.

Raksta turpinājums
Šeit jums varētu palīdzēt baltā māla maska, pirms tās uzklāšanas labi jānotīra āda, bet tik vienkārši no porām atbrīvoties neizdosies. Būtu ieteicams, regulāri veikt sejas ādas pīlingu un nevajadzētu mazgāt seju ar karstu ūdeni. Lai procedūras izdotos pilnībā, neaizmirsti lietot mitrinošu sejas losjonu.
Kā tikt vaļā no porām mājas apstākļos?
Tev vajadzēs:

1) 2 tējk. balto mālu;

2) ūdeni;

3) 1 tējk. alvejas sulas;

Pagatavošana:

1) Sajauc balto mālu ar alvejas sulu, pamazām pievienojot ūdeni, līdz izveidojas krējuma konsistences masa. Liec mālu masku uz sejas un atstāj to 15 minūtes. Pēc tam nomazgā seju ar atdzesētu vārītu ūdeni vai kumelīšu tēju.

2) Maska būs noderīga arī tām, kas vēlas atbrīvoties no pigmenta plankumiem vai vasaras raibumiem. Baltie māli sejas ādu padara par vairākiem toņiem gaišāku.
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv