Uzzini  4 produktus, kuri bojā jūsu seju ...

Pievienoja: Madara Vasiļevska
Aktīvi raksti [Kopā]: 82 [82]
06.07.2016

Ādas kopšanas eksperte - Nigma Taliba uzskata, ka ēdieniem un dzērieniem, ko mēs cilvēki lietojam, piemīt īpašība ātri `izplatīties` uz sejas. Lielajā pieredzē, darba gados, tajā skaitā ar slavenībām, Nigma ievēroja, ka sejas āda var daudz ko pastāstīt. Tāpēc ir svarīgi iemācīties atpazīt SOS signālus, kurus sūta mūsu organisms.

 

 

Raksta turpinājums - lapa #1
Alkohols, neizgulēšanās , nepareiza ēšana noteikti `atspoguļosies` uz mūsu sejas. Pie tam Nigmas Talibas `melnajā sarakstā` nokļuva: vīns, piena produkti, lipeklis un cukurs. Viņa ne reizi vien pārliecinājās, ka agru grumbu, pīņu, ādas apsārtums un citu problēmu rašanās iemesls ir tieši no šiem produktiem.
1. Vīns un citi alkoholi.
Simptomi: grumbu saasināšanās, acu apsārtums vai sarkanums starp uzacīm, nokārušies plakstiņi, atūdeņojusies sausa āda ar paplašinātām porām, iezīmējušos grumbu tīkls, apsārtuši vaigi un deguns, dziļas deguna – lūpu rievas.

Ko darīt: atteikties no alkohola vismaz trīs nedēļas, lai atjaunojas līdzsvars zarnu traktā. Ja runa iet par svētkiem vai draudzīgu tikšanos, izvēlieties sausos vīnus, jo tie satur mazāk cukura un veselīgāki ādai.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv