12 svarīgi simboli, kuri rādās jums sapņos: uzzini to nozīmi! 

26.07.2016

Mēs uztveram miegu, kā spēju atjaunot enerģiju. Turklāt, šīs 6-9 stundas atpūsas tikai jūsu iekšējie orgāni. Smadzenes nepārstāj strādāt. Tajā brīdī, kamēr mēs guļam, mūsu smadzenes un mūsu zemapziņa veica nopietnu darbu - caur mūsu sapņiem. Faktiski, katru reizi, kad mēs sapņojam, - tas ir zemapziņas mēģinājums brīdināt mūs par kaut ko svarīgu.

 

Avots

Raksta turpinājums - lapa #1
Psihoterapeits Džefrijs Sambers saka: `Mūsu sapņu jēga, bieži vien ir lietās, kuras mums ir nepieciešamas. Sapņi eksistē priekš tā, lai labāk saprastu sevi un pasauli mums apkārt`. Ko gan jūsu zemapziņa jums mēģina pateikt? Izlasiet šos 12 simbolus un sapratīsiet.
Kastes
Noslēpumi un sarūgtinājumi

Ja jums sapņos rādās kastes, tas nozīmē, ka jūsu zemapziņa uztraucās par jūsu noslēpumiem. Iespējams jums ir grūti tos turēt sevī, vai arī jūs stipri ciešat no nepieciešamības melot tuvajiem. Varbūt, jūs baidāties, ka kāds no jums slēpj, ko svarīgu?

Ja miegā, jūs šīs kastes verat vaļā, tas nozīmē, ka ir pienācis laiks, atklāt savus noslēpumus. Vai arī pieprasīt, lai tos atklāj tie, no kuriem jūs tos gaidāt.

Ja jūs atverat savas kastes un tās ir tukšas, tas nozīmē, ka tieši tagad jūs izjūtat lielāko sarūgtinājumu savā dzīvē.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv