Šis dzīvespriecīgais zēns nomira no vienas garšvielu karotes. Šokējošs stāsts! 

14.08.2016

Metjū Radars auga par parastu veselu četrus gadus vecu bērnu. Viņam patika spēlēties ar saviem vienaudžiem, izklaidējās, izzināja noslēpumaino apkārtējo pasauli. Viņš bija ļoti paklausīgs bērns. Lai kā arī nebūtu, beigu beigās, tas izspēlēja ar viņu ļaunu joku. Pieradusi, ka uz mazo Metjū vienmēr var paļauties, mamma Brianna atstāja savu bērnu vienu pašu, spēlēties virtuvē. Nekas neliecināja par nelaimi.

Raksta turpinājums - lapa #1
Spēlējoties virtuve un ieskatoties ziņkārības pēc virtuves skapīšos, Metjū atrada kanēļa trauciņu. Garšvielas smarža apbrīnoja zēnu un viņš nolēma nogaršot šo produktu. Pēc brīža Metjū nespēja paelpot, sākās krampji. Brianna nekavējoties izsauca neatliekamo palīdzību. Pus otras stundas garumā mediķi cīnījās par zēna dzīvību, bet brīnums nenotika. Mazais Metjū nomira mediķiem rokās. Tiesas izmeklēšana beidzās ar slēdzienu - nelaimes gadījums.
Brianna nolēma informēt arī citus par šo bīstamību. Pēc analoģijas ar Ice Bucket Challenge, Brianna organizēja `Kanēļa izaicinājumu` (Cinnamon Challenge). Šī izaicinājuma dalībniekam minūtes laikā ir jānorij karote kanēļa. Turklāt, ir svarīgi neuzdzert ūdeni. Daudziem, kuri nolēma šo izmēģināt, sāka trūkt elpas, parādījās klepus, šķaudīšana, vemšana, daži pat zaudēja samaņu.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv