Pazvanījis uz numuru, kas atradās uz sienas tualetē, viņš nespēja iedomāties sekas...

18.08.2016

Katram precētam pārim ir stāsts par to, kā viņi iepazinās. Viens no neparastākajiem ir 51 gadīgajam Markam Eloisam un viņa otrajai pusītei Donnai. Diezin vai tuvākajā nākotnē viņi to stāstīs bērniem. Vairāk kā 10 gadus atpakaļ Marks ,iegājis sabiedriskajā tualetē, nokārtojoties pētīja uzrakstus uz sienām un pievērsa uzmanību telefona numuram, pie kura bija komentārs: Ja gribi labu seksu, piezvani Donnai.

 

Avots

Raksta turpinājums
Joka pēc, Marks aizsūtīja īsziņu ar tekstu: Sveika, ko dari. Dīvaini, bet sieviete viņam atbildēja, tā uzsākot draudzīgu ,ilgstošu saraksti. Vēlāk noskaidrojās, ka tekstu tualetē uz sienas atstāja Donnas bijušais puisis, atriebjoties par pārtrauktām attiecībām. Tomēr tādā veidā viņš savai bijušajai draudzenei tikai izdarīja pakalpojumu. Starp Marku un Donnu izveidojās nopietnas attiecības. Viņi apprecējās un dzemdēja divus brīnišķīgus bērnus, kuriem tagad ir 9 un 8 gadi.
Lūk tā ķeburi tualetē bija iemesls jaunas ģimenes izveidošanai. Ja šis stāsts tevī radīja izbrīnu, neaizmirsti to izstāstīt saviem draugiem.
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv