Sieviete - transseksuālis atrada savas dzīves sapņu puisi, kurš agrāk bija meitene

18.08.2016

23 gadus vecā Džeimijai O Herliha piedzima kā zēns, taču jau kopš bērnības nejutās ērti savā ķermenī. Ārstu diagnoze bija `transseksuālisms`. Protams,ka netradicionālā seksuālā orientācija ļoti nomāca Džeimiju. Īpaši smagas bija savstarpējās attiecības un mūsu stāsta varone apsolīja sev būt vientuļa, līdz pilnībā iziets dzimuma maiņas process.

 

 

Raksta turpinājums
Tomēr liktenis sagādāja patīkamu pārsteigumu. Džeimija apmeklēja speciālus kursus, kuros detalizēti stāstīja par visiem riskiem, kas saistīti ar dzimuma maiņu, kā arī sagatavoja dzīvei citā ķermenī. Tur arī viņa satika savu sapņu vīrieti-24 gadīgo Hariju Metjūsu, puisi,kurš piedzima kā meitene. Tā bija mīlestība no pirmā acu uzmetiena!
Jaunieši saprata, ka ir kā radīti viens otram: viņiem ir kopīgas aizraušanās, dzīves uzskati, viņi saprot viens otru no pusvārda. Savas mīļotās dēļ Harijs atstāja dzimto Belfāstu un pārcēlās uz Dublinu.

Harija dzimuma maiņas process ir gandrīz pabeigts, atlikusi tikai noslēdzošā hormonu terapija. Džeimija ir pašā pārvēršanās procesa sākumā un Harija morālais atbalsts ļaus tam notikt vieglāk.

Jā, mūsdienu mīlas stāsti reizēm ir visai dīvaini..... Ja arī cilvēki piedzimst atšķirīgi no citiem, viņi arī ir pelnījuši laimi
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv